Menštruácia mi mešká 5 dní, tehotenský test bol negatívny. Som tehotná?

merrit1
23. okt 2021

Ahojte dievčatá, pred týždňom som mala nechránený pohlavný styk, bolo to pár dní pred menštruáciou.
Menštruácia mi mešká už 5 dní, tehotenský test však bol negatívny, je možné že som tehotná?
Vopred ďakujem za odpoveď.

zdenka11081983
23. okt 2021

@merrit1 ja uz pre pana Fera nerozumiem tymto otazkam 3 krat za den. Co sme my v Tvojej maternici boli? Ved vyckaj, zrobis test znova ak nie, smer doktor.

alison11
23. okt 2021

@merrit1 Ak ste mali rped týždňom tak počkaj ešte týždeň testyukazujú od vstyku najcitlivejšie na 10ty deň iné o 14dňoch.

merrit1
autor
23. okt 2021

@zdenka11081983 myslím si že keď niekto nedokáže slušne a milo odpovedať a poradiť tak by nemal odpovedať vôbec 🙂 takže veľmi ďakujem za váš úplne zbytočný, trápny a maximálne neužitočný komentár ;)

merrit1
autor
23. okt 2021

@alison11 Ďakujem veľmi pekne, počkam teda ešte 🙂

zdenka11081983
24. okt 2021

@merrit1 nic neslusne som Ti nenapisala, len to pokial si uvedomena a inteligentna zena, vies, ze na Tvoju otazku Ti tu nik nevie odpovedať. Vestecku gulu nema nik a celý postup vies.

merrit1
autor
24. okt 2021

@zdenka11081983 Načo mi vôbec odpovedáte keď mi nechcete poradiť? 😂😂 Robíte tu ako keby ste boli niečo viac ako ja a pri tom si myslím že tiež ste boli mladá a nemali ste všetky múdrosti sveta a že ste sa tiež s niekým radili o podobných veciach 🙂 Pretože všetko je raz po prvý raz a ja som si robila napríklad prvý krát tehotenský test, takže keďže týmto veciam nejako nerozumiem tak sa radšej spýtam na názor niekoho kto si niečo podobné už prežil 🙂

alison11
25. okt 2021

@merrit1 Ahoj,skúsila si dnes?

merrit1
autor
26. okt 2021

@alison11 áno skúsila a test bol stále negatívny, počkám ešte a urobím si ešte jeden cez víkend a uvidím

merrit1
autor
26. okt 2021

@alison11 ale včera aj dnes som mala také divné špinenie, proste som si to všimla po použití toalety ale včera som to zachytila iba raz a dnes tiež raz

leuska1991
26. okt 2021

@merrit1 mozne to je,treba este par dni pockat. Podla mna najlepsi je digi test. Mne uz pred menzesom ukazal ,ze som tehu. Drzim palce🥰

merrit1
autor
26. okt 2021

@leuska1991 určite počkám ešte chvíľu, ale mám momentálne nejaký hnedý výtok, tak neviem či je to príznak tehotenstva alebo dostanem menštruáciu

leuska1991
26. okt 2021

@merrit1 to moze byt aj aj

merrit1
autor
28. okt 2021

Dostala som menštruaciu tak to vyzerá že tehotná nebudem, ale ďakujem všetkým za rady 😊

alison11
28. okt 2021

@merrit1 Tak to mi je ľúto :/.

merrit1
autor
29. okt 2021

@alison11 to je vpohode, ono sme sa o bábo nejako ani nesnažili, bolo to také že mi nevadí kebyže som Tehotná a ani mi nevadí keď nebudem 😊

alison11
29. okt 2021

@merrit1 Tak si natom bola tak ako som ja teraz čakám či príde ms alebo nie,testy nemám posledný som robila v stredu bol negatívny z prvu sa mi zdala byť svetlučká čiarka a keď uschol už nič. Objednala som testy ale tie prídu bud. týždeň. prísť by malo v nedeľu a možno pozdejšie podľa grafu nevyznám sa ovu testy boli pozitívne 2,5dňa kde je zelené na grafe ale podľa poklesu bt čo som merala po minutí lh testov.Dnes som pozde vstala tak som nemerala bt,až zajtra ak nedorazí leebo mi je všelijako raz teplo,raz zima semtam bodne v podbruší pri vaječníkoch inokedy v pošve,potom občas zabolí podbruško,potom prsia raz bolia inokedy nič. ☹ Na nervy.Keby som tak videla do svojho tela a vedela čo mi presne je.

alison11
30. okt 2021

@merrit1 Ani ja nie som tehotná hlásim 1dc už ani nebudem začínam z Hak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre