Menzes mi mešká a test negatívny

25. okt 2023

Ahojte, viem že týchto tém je tu xy no čakať a nevedieť na čom som je hrozný pocit aj keď viem že mi to tu nikto nepovie no podeliť sa, podiskutovat mi pomôže. Menzes mi mešká 3.deň, test robený dnes ráno negatívny. S manželom sme mali prerušovaný sex 15.10. Keby som vtedy náhodou otehotnela (kvapkou lásky) tak kedy najskôr môže byť test pozitívny? ..ide o to že doteraz mi ms chodila pravidelne alebo aj skôr a teraz po roku mi mešká, pichá ma v podbrušku a bolia ma kríže. Včera som mala priesvitný hlienovy výtok a dnes už aj ružový ale len na toalentom papieri, na vložke vôbec nič. Neviem čo si mám myslieť, či môžem byť tehotná alebo nie, no test je bez náznaku druhej čiarky, ale keďže sex bol po ovulácii tak ešte nemusí ukázať či?

lucia851
25. okt 2023

Menzes môže meškať z viacerých dôvodov

autor
25. okt 2023

@lucia851 samozrejme to viem, mala som aj mykozu takú slabšiu. Aj tá to môže ovplyvniť?

snazilka_bio_mamka
25. okt 2023

mohla si mat posunutu ovulaciu a tym padom ti mozno nemeska

lucia851
25. okt 2023

Áno moze

dominikag1507
26. okt 2023

Tehotna mozes byt iba ak si mala ovulaciu neskor ako ti ukazuje aplikacia a tym padom by to test este nezachytil…ale osobne si myslim ze ak by sa toho 15 nieco stalo uz nejaky slaby duch by tam mohol byt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre