Mešká mi menzes a mala som biely výtok bez zápachu

elizabet245
13. aug 2020

Ahojte zienky. Idem na vás s jednou vecou :D mešká mi menstruacia síce len pár dní ale včera som mala výtok biely miestami priesvitny bez zápachu a konzistencie ako soplik. Moja otázka znie že či to je len pred menštruačné alebo môže ísť o tehotenstvo pretože som čítala že to býva aj vtedy. Už týždeň mi je nevoľno navracanie pobolieva/ pichá ma v podbrušku a pár dni pred menštruáciou ktorá neprišla som mala asi dva dni výtok taký hnedkastý (ževraj to býva pri uhniezďovaní vajíčka). Spravila som si dva tehotenské testy a oba negatívne tak neviem či je to ešte skoro na ukázanie ale ozaj nie som tehotná. Pýtala som sa aj svokri čo si mysli a ona si mysli že babatko a že mám počkať ešte dva týždne kým test zopakujem. Neviem čo si mám myslieť ale určite navštívim gynegologičku len som sa chcela spýtať či náhodou neviete čo to môže byť. Ďakujem vopred za každú odpoveď a radu 🙂

seraa
13. aug 2020

Ak sa snažíte tak je to meškajúca MS .ˇpravdepodobne a vsetke tieto veci si telo namýšľa ..mne menstruaixa vzdy prisla a bolo, nikdy som nic necítila a nečakala a odkedy som zacala pozorovať a cakat tak mi meškala , zle mi bývalo a vselico ..

elizabet245
autor
13. aug 2020

@seraa praveze sa nesnažíme preto mi to nejde do hlavy

katka281
13. aug 2020

@elizabet245 biely vytok moze byt znakom tehotenstva, ja ho mam od zaciatku kazdy den a je intenzivnejsi ako ked som tehotna nebola. A tiez som mala taky hnedkasty vytok dva dni, co som si myslela ze uz ide ms a po dvoch dnoch ani naznak ms 😀 bolo to veru uhniezdovanie. Lenze...ja som mala slabu ruzovu druhu ciarku na teste hned den po uhniezdeni. Skus este pockat, niektore zeny maju ciarocku neskor 😉 dva tyzdne by som ale cakat nevydrzala 😄 moja rada teda znie...zopakuj test za nejake 4 dni. Ak stale nic, tak za 7 dni. Ja by som nesla tak skoro na gyndu, ale je to na tebe 😊

klarissa25
13. aug 2020

@elizabet245 a chranite sa ?

elizabet245
autor
13. aug 2020

@katka281 ja som si až asi deň dva po tom hnedkastom výtoku čítala že čo to môže byť a keď mi našlo toto tak som to povedala mame a tá mi hneď doniesla z roboty 4 testy z toho jeden som si spravila na začiatku nového týždňa a druhý dneska ráno aj keď mi svokra povedala že nech počkám dva týždne no ako si povedala nevydržala som to 😃

elizabet245
autor
13. aug 2020
martinka13
13. aug 2020

Ak by si bola tehotná, test by Ti uz mal ukázať.

lala0000000
13. aug 2020

Ja nechapem tieto temy, tak idem na gyndu do kelu 🤦🤦🤦🤦

seraa
13. aug 2020

@lala0000000 preco by mala? Normalne jej mešká menstruacia to sa stava, keby každá zena mala letieť kvoli tomu tak tie co maju naozaj problem nemaju sancu sa dostat k lekárom , nikto ju ani nezoberie nez prípadu. ..

elizabet245
autor
13. aug 2020

@lala0000000 prepáč ak sa ti téma nepáči ale ja si nemyslím že som sa spýtala niečo zlé .. nemám skúsenosti s tehotenstvom preto sa pýtam či to môže byť to skúsenejších žien, nemyslím si že treba hneď bežať na gynegologiu keď sa niečo takéto stane a ak sa tebe nepaci téma tak ju jednoducho ignoruj ak nemáš čím pomôcť

katka281
13. aug 2020

@elizabet245 chapem ta 😁 ako som pisala, nevydrzala by som ani ja. Uvidis za par dni, ale vyzera to nadejne. Drzim palceky ❤

elizabet245
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
niki_9
27. mar 2021

Ahojte, no ja mam to iste teraz. Biely výtok a je ho viac ako obvykle. MS už mešká 3 dní, ani náznak po tom, že by som ich mala dostať a keďže som v karanténe musím iba čakať na výsledok :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre