Meškanie menštruácie a negatívny test

22. nov 2022

6 dní mi mešká menštruácia ale včera som mala negatívny test (najcitlivejší). Môžem považovať test robený 5.deň meškania za smerodatný alebo je tam predsa len možnosť tehotenstva? Ukázal by mi už aj keby bola posunutá ovulácia o pár dní? Mala som veľa stresu v poslednej dobe.

dyzerka
23. nov 2022

Ahoj, mne vyšli všetky citlivé paličkové testy negatívne do 6.dňa meškania potom som si spravila digitálny ten vyšiel pozitívny, a keď som si o asi 2 dni spravila zas citlivý paličkový bol tam len slabý duch, keby bola posunutá ovulácia neukáže ti pozitivitu ešte lebo hormónu nie je dostatočne veľa, skús ešte pár dni počkať či MS nepríde alebo skús digitálny test 🙂

janulik198281
23. nov 2022

@dyzerka takže digitálny ukáže Skorej pozitivity aj keď má vyššiu citlivosť (väčšinou 25) ako palickove (10)?

dyzerka
23. nov 2022

@janulik198281 no to sa mňa nepýtaj ale ja som to tak mala 😀 a čítala som tu aj pár iných diskusii kde ženy písali že im vyšiel skôr digitálny ako paličkovy neviem od čoho to závisí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre