Menzes mi mešká dva dni a test je negatívny

levika26
24. aug 2020

Ahojte.. Môj cyklus je 27dni..tento mesiac som mala ovuláciu na 17dc..overene u lekára.. Tiež sa čudoval ze trocha neskôr al enevadi.. Mometalne mi mešká dva dni ale test mam negatívny. Už som bola 2x tehotná a test mi ukázal ducha pri oboch v deň očakávanej menštruácie.. Ale vtedy som mala ovulku v 12dc..mozem byť ešte tehotná? Manzes mi nezvykne meškať.. Možno je to teraz zo stresu ale neviem si to vysvetliť.. Ešte stále je tu možnosť ze som tehotná? A test je neg lebo som mala neskôr ovuláciu?

ivkazba
24. aug 2020

@levika26 uhniezdenie trvá cca 5-10 dní, až po ňom ti ukáže test 2 čiarky. Takže treba čakať. Ale áno, menzes môžeš mať posunutý aj z iných dôvodov, ako stres, teplo, lieky, apod.

wikisara
24. aug 2020

@levika26 a kedy si si robila test? Teraz ako ti už menštruácia mešká, či si si robila skôr?

levika26
autor
24. aug 2020

@wikisara teraz keď mi už mešká

eve99
24. aug 2020

u mňa fungovalo že ms som mala 14 dni po ovu, takže keď na 17 dc bola ovu, tak deň ms je 31 dc
u teba to vychádza 12 dc ovu, + 15 tak keď si mala až 17 možno ti ešte nemešká

wikisara
24. aug 2020

@levika26 tak skús o pár dní skúsiť ďalší ak ti ms nepríde. Je dosť možné, že to máš poposúvané teraz. Niekedy sa to tak stáva, že žena má napríklad len jeden mesiac posunutý.

levika26
autor
24. aug 2020

Tak ešte skúsim počkať

millky
24. aug 2020

@levika26 myslim si, že meskanie je úplne normálne, keďže si mala posunutu ovulaciu. Po ovulacii má každá žena (ak nie sú problémy) rovnaký odpočet do MS. Takže možno ešte den bude meškať, lebo väčšinou je to tak 12-14 dni. Pri pravidelnom 27DC by si mala ovulovat 14 deň, čiže ďalších 14 dní do MS. Čiže meškanie, ak nie si tehotná, nie je meškaním ☺️

veronikaszabova
24. aug 2020

@levika26 ak mas cyklus 27 dni a ovulaciu mavas 12ty den cyklu, lutealnu fazu mas 15 dni.
Cize ked si teraz mala ovulaciu az 17DC, dlzka tohto cyklu bude 32 dni. Az po 33dc ti bude meskat menzes.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre