Mohla som otehotnieť cez neplodné dni?

21. dec 2022

Ahojte baby 11.12 sme mali s priateľom pohlavný styk bolo to 4 dni pred menštruáciou(15.12mala byt ms) takze som mala neplodné dni .. Menstruacia mi ale neprišla a dnes po 1 a pól týždni od styku som začala trosku krvácať čo si o tom myslite mohla by som byt tehotná a to krvácanie je len z uhniezdenia ? Ďakujem pekne

zmrzlinka2021
21. dec 2022

To ti nikto nepovie. Ak si si nerobila tehotensky test, ktory ukazal ze si tehotna, tak su to len domnienky

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. dec 2022

@zmrzlinka2021 robila som si v pondelok ten bol negatívny to bol 7 deň od oplodnenia

autor
21. dec 2022

@elizabet173 takze vlastne som mohla mat plodne dni a mohla som otehotnieť ?

zmrzlinka2021
21. dec 2022

Vies, kedy si mala ovuclaciu?

autor
21. dec 2022

@zmrzlinka2021 1.12 mala byt

sense
21. dec 2022

Ak mala byť 1.12 ale nevieš to isto, tak byť nemusela, mohla sa posunúť 7dni po styku je skoro testovať počkaj aspon 10-12 dní. Pripadne počkaj do ďalšej ms...

domka222
21. dec 2022

7 dní od oplodnenia? Keby si bola oplodnená, tak si tehotná

zuzanaete
21. dec 2022

Otehotniet sa da iba cez ovulaciu. Spermie vedia par dni pockat. Ak nemas ovulaciu potvrdenu lekarom alebo bazalnou teplotou, tak su len predpoklady, kedy si ju mala mat, ale realita moze byt uplne ina.

martinka13
21. dec 2022

Otehotnieť môžeš kedykoľvek pri nechránenom styku. Ovulácia môže byť posunutá....

nevenka
21. dec 2022

No musis jedine pockat, cca 12-14 dni od styku mozes otestovat.
Mne sa toto nikdy nestalo, ze by som mala takto ovulaciu pred MS. Lenze ja som si merala bazalnu teplotu a vedela som, ze ovulacia uz bola a nebala som sa potom uz.
Posledne tehotenstvo je tak, ze s ami posunula ovu na skor, sex bol 10 DC a ovu 15 DC, bezne som mavala az okolo 20 DC, prezili spermie 5 dni, potvorky...

any_soj
23. dec 2022

Cez neplodné dni sa nedá otehotnieť. Kedy ich máš ale nezistiš podľa kalendára. Čiže ak si nemala ovuláciu odsledovanu bazalkou teplotou alebo sonom, tak áno, mohla si mať ovuláciu neskôr a teda aj ms až cca 2 týždne po nej.

gertrudaosem
24. dec 2022

Mohla si otehotnieť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre