Mohla som otehotnieť, keď mám nepravidelný cyklus?

7. máj 2020

Mala som nechraneny styk deň po skončení ms a dal to do mňa celé, mam nepravidelny cyklus, myslite ze by som mohla ostať tehotná? 😕

clori
7. máj 2020

sanca je. radsej sa chrante, ked nie si tehotna. ale ci sa podarilo, to ti povie test po vymeskani MS. a vlastne, co znamena u teba nepravidelny?

jajka71
8. máj 2020

Pomerne vysoke percento zien ma nepravidelny cyklus, pocas aktualnej pandemie sa percento zien zvysilo....otehotniet pri nechranenom styku mozes, pravdepodobnost vypocitat nvm ale nemozne to nieje (staci kuknut diskusie tu ci na inych forach). Pokial nieje v plane kocikovanie, treba sa chranit pred pocatim avsak aj vtedy sa to stava....ale je to ovela menej pravdepodobne.

pininka1
8. máj 2020

Samozrejme, celý život mám nepravidelný menzes a otehotnela som vždy na prvý šup, raz po troch mesiacoch snaženia. Nejde o nepravidelný menzes ale o schopnosť rozoznať ovulaciu.

s_a
8. máj 2020

Áno

jankapepe
8. máj 2020

@jajka71 ,,Pomerne vysoke percento zien ma nepravidelny cyklus, pocas aktualnej pandemie sa percento zien zvysilo....,,
Túto informáciu máš odkiaľ???

jajka71
9. máj 2020

@jankapepe mam v okoli dost bab rozneho veku, ktorym sa cyklus teraz zblaznil a je tom vela diskusii na forach, staci citat, pytala som sa aj lekarov a aj oni o tom vedia aj v lekarnach,....

jankapepe
9. máj 2020

@jajka71 si zdravotník keď si tak často v kontakte s lekármi a lekarnikmi? Odhliadnuc od toho skonštatovať toto za obdobie mesiac a pol......to je teda riadne časové obdobie na hodnotenie pravidelnosti ženského cyklu .....

jajka71
11. máj 2020

@jankapepe som v castom kontakte s lekarmi....lebo nam na vyber....nieje to moja volba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre