Môžem byť tehotná, keď užívam antiku Azalia?

emka30
7. jan 2013

Ahojte prosim o radu... uzivam tabletky Azalia a teraz medzi sviatkami som jedla tabletky o hodinku alebo 2 hodinky neskor...mohla som otehotniet,ked sme mali nechraneny styk?poradte mi prosim Vas... a uz ani nedojcim :/

saranata
7. jan 2013

to , ze si ich brala o par hodín neskor nesposobí to , ze otehotnies, ale v kazdom prípade Azalia sa má vysadit akonáhle prestane zena dojčit 😉

dedenini
7. jan 2013

@emka30 a nebola si chora? nebrala si lieky? vtedy sa ucinok antikoncepcie oslabi..mam vela kamaratok co otehotneli tak na antike... inak to ze si vzala neskor , nic nemeni..mne sa stane ze obcas aj jeden den zabudnem , a dam si potom naraz dve a vsetko je v poho

melaniaa
7. jan 2013

@emka30 ajoj ja ju tiež beriem - a v letáčiku bolo že ju máš brať v približne rovnakom čase.. myslím že hodka, dve neuškodí, mne sa sem tam stalo že som si ju dala aj o 4 hodiny neskôr a nič sa nestalo... tak hlavu hore a úsmev 🙂 keď tak si pre pokoj duše urob testík stresovať sa je zbytočné podľa mňa 🙂

emka30
autor
7. jan 2013

ale ja som volala doktorke hned po ukomceni dojcenia a powedala mi ze si ich nemusim menit ze ucinok to ma stale ten isty...a praveze som nebola chora len jem zinok nic viac a mam aj naliate prsniky tak neviem co to znameena lebo mi aj meska :

emka30
autor
7. jan 2013

ale asi bude najlepsie si urobit test,ale bojim sa lebo mam len rocnu dcerku :?

emka30
autor
9. jan 2013

babenky poradte mi meskala vam niekedy mrcha pri Azalii?

nufficek
9. jan 2013

mojko tak ti poviem...mozes byt tehotna kedykolvek... jedina 100% spolahliva antikoncepcia je nesexovat :-P

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre