O bábo sa snažíme dva mesiace. Som tehotná?

adusik12457
3. aug 2021

Potrebujem radu mam noveho priatela snažime sa o miminko.Ale k veci už 2mesiace sa snažime ms som mala o 3skôr .Po nej sme mali tak isto sex nechráneny všetko išlo do mna .Raz to cele vytieklo druhy krát už nie .Iba to posledne rano trošku.Teraz ma par dni boli pod bruchom .Može to znamenať že sa podarilo? Dakujem za každu radu.Zatial ms nemeška len ma boli pod bruchem a stalo sa 2krat že som vracala.Mal niekto stym taky istý problem.Na test je asi priskoro že?

petamich
3. aug 2021

vytecie to vzdy ver mi ;) aj druhykrat len si si to nevsimla

nepises kedy bol styk ani kedy bola ovulacia, cize tazko povedat, ci ste sa trafili do plodnych dni a este tazsie ci si tehotna, pichanie pod bruskom moze byt cokolvek

pockaj ci bude meskat MS a pripadne si sprav test, drzim paste 🤞🏻 na vracanie je este skoro 🤷‍♀️ kazdopadne ak by si vracala, lebo tehotna si tak potom si mozes spravit test, dovod vracania je vysoka hodnota HCG v tehotenstve a na HCG reaguje tehotensky test

zanetakovacsova
3. aug 2021

@adusik12457 mne keď nevytieklo som už tušila že dačo sa stalo a šups už mi prebieha 36tt 😃😃ale mohlo sa stať že si si len nevšimla.

adusik12457
autor
3. aug 2021

@zanetakovacsova no to ráno som sa postavila.a a len par kvapek zo mna vytieklo tu moc som ani nevstala z postele takže neviem no uvidime

amelie2017
3. aug 2021

Pre boha zeny, vytecie to vzdy!! Mozes aj celu noc robit stojku, aby nevytieklo a otehotniet nemusis

zanetakovacsova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
len_nig
3. aug 2021

@zanetakovacsova tak keď sedíš na wecku a cikas vytečie to a nemusíš o tom ani vedieť 😂😂😂 proste vytečie to vždy to sa nemá vnútri kam stratiť

littlebubble
3. aug 2021

@zanetakovacsova Prepac, ale niektore by ste si najskor mali dostudovat biologiu az tak sa mnozit.Potom tu take hovadiny budu pisat aj vase deti s plnou vaznostou.

Vytecie to vzdy.Moze byt toho menej pri 2/3 styku.

sisa_s
3. aug 2021

Ojojoj, este len teraz si rozvod riesila a uz novy priatel a snazenie? Hadam mas nieco nasetrene aspon pre to chuda dieta, keby sa podarilo... (Ak by na mna niekto chcel hundrat, staci pozriet ostatne autorkine temy a urobit si obraz)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre