Osvedčené metódy na zistenie tehotenstva

nykkushka
16. dec 2016

Ahoje dámy 😊 chcem sa spytat ale mate osvedcene metody zistenia ze ste tehotna? Co skor ukaze, ktory test alebo hcg vysetrenie v krvi? 😊😌 dakujem 😌

evittam
16. dec 2016

@nykkushka Počkať kým ti bude meškať MS a otestovať - najlepší máš digitálny - napríklad Clearblue a potom návšteva lekára.

zuzacka16
16. dec 2016

@nykkushka moja metóda zistinia, že som tehu - dva týždne mi meškali, tak som si kúpila test a boli tam jasné 2 čiarky 😉 takže buď test alebo vyšetrenie krvi (tam to je 100%) podľa mňa 😉

mimac
16. dec 2016

@nykkushka keď mi meškal 10dní menzes, kúpila som si obyč.test z lekárne za 2éčka a boli tam II.

nykkushka
autor
16. dec 2016

@evittam
@zuzacka16
@mimac
Takze az do najblizsej menstruacie mam cakat ☹ lebo pracujem na rizikovom pracovisku a nechcem ohrozovat potencionalne babo 😒

zuzacka16
16. dec 2016

@nykkushka no odporúčam áno, kedy ti má prísť? ja som myslela, že ti už mešká..

sibalka21
16. dec 2016

jedine vyckat do MS a potom je uplne jedno aky test pouzijes.... Kedy ti ma prist? Alebo kolko dni je od styku? Ak by si aj bola tehotna, babu nijak nemozes ublizit pokial zistis, ze si tehu, toho sa neboj....

nykkushka
autor
16. dec 2016

MS mi ma prist az koncom decembra. A pracuje.m s rengenovym ziarenim a anesteziologickymi plynmi. Ale nic ine ako cakat mi neostava 😒

alex49
16. dec 2016

tak chod radšej na krv, tam to zistia skôr

sibalka21
17. dec 2016

@nykkushka ved to si musela mat len teraz ovulaciu niekedy, tak to zistis maximalne tak 2dni pred MS, aj to nieje iste ci ti uz ukaze.... Musis len pockat, bohuzial

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre