Otehotneli ste počas kojenia?

stanusenka
12. dec 2013

Ahojte maminy, chcem sa spýtať, či sa tu nájde taká, ktorá otehotnela počas kojenia + od pôrodu ešte nemala MS ? Ja ešte synčeka kojím, o 2 týždne má 1 rok a ešte stále som nemala MS, od šestonedelia vôbec nič..Je šanca otehotnieť ? Stalo sa to niektorej ? 🙂 Veľmi pekne ďakujem za odpovede 😉

chlpacik
12. dec 2013

Ahojky, no skôr sa to týka mamičiek, ktoré prestali kojiť. Ja som prestala kojiť v júly a v septembri som otehotnela, bez MS. Myslela som si, že to nebude také ľahké, ale telo po pôrode robí divy 🙂))

stanusenka
autor
12. dec 2013

@chlpacik dakujem za odpoved, to som si aj myslela, len som nevedela ako v mojom pripade a som zvedava, ci sa taka najde 😉

chlpacik
12. dec 2013

@stanusenka ale myslim si, ze je mozne otehotniet, aj ked kojis, aj ked mensia pravdepodobnost. Ja som po porode 6tyzdnov dostala kramy a kojila som, no potom uz neprisli. A pritom cely zivot som skoro kramy ani nemala :D, aj otehotniet bol problem a pozri cakame druhe baby ;) Ak chces otehotniet, tak pockaj kym maly,al.mala bude trosku vacsia, predsa len je lepsie Materske mliecko, navyse nemusis kupovat drahe UM. ;)

slavaf
12. dec 2013

No ja som otehotnela, aj keď som stále kojila, malá mala vtedy necelých 11 mesiacov a kojila som ju až do 13,5 mesiaca. Ale je pravda, že MS som od šestonedelia mala asi 2 krát, ale to úplne nepravidelne aj s troj-štvormesačnou prestávkou.

22beba
12. dec 2013

ja teda nie ale kamka po dvoch mesiacoch 😀 a myslela si že je to nemožne 🙂 teda po šestonedelí 🙂

stanusenka
autor
12. dec 2013

baby ďakujem za názory, potešili ste ma 😉 Ja som čítala, že keď nie je MS tak sa ani neuvoľňuje vajíčko, ale vždy som verila, že všetko je možné 😀 Aj malého sa nám zadarilo hneď deň po skončení MS 🙂

vranovcanka
12. dec 2013

ja 2krat,takze nic nieje nemozne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre