Po koľkých dňoch od sexu ste mali pozitívny test?

naty_10
3. jan 2023

Dobrý večer,
po koľkých dňoch od sexu ste mali pozitívny test?

dadka128
3. jan 2023

@naty_10 pozitívny test, môžeš mať vtedy, ak si mala sex počas plodných dní a ujalo sa to..

naty_10
autor
3. jan 2023

@dadka128 áno rozumiem,že treba plodné dni,len som si neni istá či bola ovulácia ,nemám odsledovanú tak či náhodou sa tu nenájde niekto,kto má podobnú “skúsenosť”

alison11
3. jan 2023

@naty_10 15 dní

dadka128
5. jan 2023

@naty_10 tak u mňa pri druhom to bolo 18 dní

terry658
5. jan 2023

@naty_10 14 dní ale trafili sme sa presne do ovulácie. Merala som si bazálnu teplotu.

sense
5. jan 2023

Nikdy som to takto ne sledovala, zvyčajne keď ms meskala.
Ale skúsiť môžeš od 10 dní ak bola ovulácia keďže vajíčko sa uhniezduje 7-10dni po oplodnení a potom začína produkovať hcg

mysiacik28
5. jan 2023

@naty_10 uplne pozitivny na 13ty den. Ducha na 7DPO

janka_01
8. jan 2023

@mysiacik28 ja mám dnes 8 dní od styku a vyšla mi veľmi veľmi nepatrná čiarka, ktorá následne zmizla. Čiže je možné aby som tak skoro mala pozitívny test?

mysiacik28
9. jan 2023

@janka_01 mozne to je. Lenze ja som to mala naopak 🙂 najprv nic. Respektive uplny duch a az ked test vyschol tak som tam videla tu ciarku lepsie 🙂 ty mas ako po limite test?

janka_01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka_01
9. jan 2023

@mysiacik28 akurát netuším či vtedy bola ovulácia. Mne čiarka vyšla tesne po limite ale zmizla z testu. Vyhodila som ho ako negatívny. Mám v pláne si urobiť zajtra ďalší.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre