Po koľkých dňoch si môžem urobiť tehotenský test?

karmenka123
12. máj 2022

Po koľkých dňoch si môžem urobiť tehotenský test?

river_song
12. máj 2022

Po kolkych dňoch od.....? Vynechania menzesu? Od styku? Od predpokladanej ovulacie? V druhom a treťom prípade po dvoch týždňoch, v prvom prípade - ak ti mešká menzes- tak aj hneď

dadka128
12. máj 2022

@karmenka123 najlepšie odo dňa keď ti mešká mrcha

karmenka123
autor
12. máj 2022

@river_song od pohlavného styku. Napríklad od nedele.

river_song
12. máj 2022

@karmenka123 tak to potom tie 2 týždne aspon..

stannkal
12. máj 2022

@karmenka123 to je individuálne, mne ca 11 dní po ovulacii už ukázal pozitívne. Ak máš testy nazvyš môžeš kľudne testovať už pred vynechanim ms.

oli2782
12. máj 2022

Môcť môžeš kedykoľvek. Otázne je kedy ti ukáže niečo. Ono ak ťa to ukludní a máš nazvyš testy tak kľudne testuj od 9-10 dpo. Sú ženy, ktoré už vtedy mali čiarku 😊 Je to individualné

zuzanaete
12. máj 2022

Ono je dolezitejsie, kedy si mala ovulaciu, kedze spermie preziju 3-5 dni.

sim_simonka
12. máj 2022

Ja by som ,,zakonite” testovala až po meškajúcej menstruacii. Skôr by to malo byt normálne zakázané, lebo potom tie príspevky tu. Ja viem že niektoré sa snažia veľmi dlho a sú netrpezlivé, ale to im vôbec nijako nepomôže.

Čakám už len na príspevok: ,,zajtra budeme mat sex, môžem už dnes testovať, ukáže mi 2 čiarky?”

jaskolka
12. máj 2022

Záleží, kedy bola (ak Bola) ovulácia. Ale zhruba 14 dní po styku môžeš skúsiť, za predpokladu, že v čase styku si ovulovala.

domka222
12. máj 2022

Od nedele? Však to je štvrtý deň 🤦‍♀️ tebe to snaženie fakt neprospieva. Už teraz si z toho chorá

sense
12. máj 2022

Záleží v kt fáze cyklu si ten styk mala. Najlepšie keď ti vynechá ms. Nato aby si mohla ostať tehotna nestačí mať len styk, treba mať aj ovulaciu a styk v čase ovulacie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre