Po koľkých dňoch si môžem robiť tehotenský test?

milena866
4. máj 2020

Dobrý deň po koľkých dňoch si môžem urobiť test clearblue digitálny. Ovolaciu som mala 28.4. mala som nechránený s..
A vysadila som aj antiku pred 3 týždňami 😁😏

veronikaszabova
4. máj 2020

@milena866 ked ti bude meskat menstruacia

mima1
4. máj 2020

Aby si nevyhodila len tak €zbytocne tak pockaj ci bude meskat

amelia000
4. máj 2020

@milena866 uz v tvojich xy temas o testoch a otehotneni ti zeny radili aby si testovala az po vynechani MS. A stale ti poradia len to iste, hockolko tem este zalozis. Chapeme, ze si nedockava a chces to babatko veeelmi a my ti ho vsetky doprajeme...ale nemyslis ze to trochu prehanas? Klud, zameraj sa na nieco ine...chod vonku atd a ked bude meskat MS tak testuj 🙂

veronikaszabova
4. máj 2020

@amelia000 a pred chvilou dalsia 🙈

terezka288
4. máj 2020

@milena866 vysiel mi den pred ocakavanou menzes, ale vzdy ked pockas dlhsie tym presnejsi je vysledok pretoze kazda sme ina

lennyka17
5. máj 2020

Robila som 1. deň meškania. Skôr sa neoplatí... Jedine co sa ti môže stať je, že ti vyjde negatívny keď budeš skoro testovať aj keď budeš tehotná, lebo budeš mat ešte minimum hormónov...

martina054
10. máj 2020

Baby verite tomu?

lennyka17
11. máj 2020

@martina054 nie 🙂

katren
11. máj 2020

@martina054 ano, nam to vyslo aj kamoske, svagrine a aj ucitelke biologie na gympli....od nej som to pocula 1x, zrovna nas ucila rozmnozovanie a bola tehu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre