Posledný menzes som mala 2.10.2020. Môžem byť tehotná?

nikitka000
5. nov 2020

Ahojte snažilky, mám na vás otázočku. S priateľom sa už cca pol roka snažíme o bábätko. V lete sa nám aj podarilo ale žiaľbohu v auguste som v 6tt potratila. Momentálne mi mešká menštruácia 6ty deň. Testy mi vyšli negatívne. Dnes ráno som si robila a mám pocit, že slabá čiarka tam je aj keď naozaj slabá a vidím ju len keď sa postavím k oknu. Od minulého pondelka mávam bolesti v podbrušku ako pred menzesom, ranné nevoľnosti niekedy aj s vracaním, neskutočne ma bolia kríže, sem tam bolesť hlavy. Taktiež mám priesvitný výtok... Už to je druhý týždeň, čo mám tieto symptómy no menzes stále nikde. Pred snaženim som mala menštruáciu dosť nepravidelnú no odkedy sme sa začali snažiť cyklus sa mi pekne upravil aj keď teda neviem ako to je od potratu nakoľko odvtedy som menzes mala len raz. Posledný menzes som mala 2. Októbra. Moja otázka znie, či teda aj napriek negatívnym testom je šanca, že som predsa len tehotná. Ďakujem

nataly00
5. nov 2020

@nikitka000 foto daj toho testu co si robila rano

ajka251
5. nov 2020

@nikitka000 ano mozes 🙂 mne sa ukazala slaba ciarka po 13DPO 🙂 takze skus testovat napr.po 3 dnoch.

nikitka000
autor
5. nov 2020

@nataly00 myslím, že je to zbytočné nakolko na foto ozaj nie je nct vidno..len keď sa postavím k oknu tak ju tam vidím

natalka25122017
5. nov 2020

Ja mam tiez take pocity no dnes mi vysiel negatívny test a dnes ma prísť menštruácia a tak ma svrbia prsia a bolia a hrozne som unavena držím palce aj tebe 😊

renata1405
5. nov 2020

Keby si bola tehotna tak test by to uz ukazal.

petamich
5. nov 2020

skus si pripadne spravit ten digitalny test, je citlivy a nemusis hadat a patrat 🙂 je to ano/nie

kazdopadne uz by ten citlivejsi test mal nieco ukazat, mohla si mat ale posunutu ovulaciu atd. - tak pripadne skus o den dva este jeden

eskop
5. nov 2020

@nikitka000 mne ukazal test az po vyse 10dni meskajucej menstruacie.. dovtedy mi ukazvola len negativny alebo neplatny..

lucus1986
5. nov 2020

Dobrý deň prajem
26.septembra som mala spontánny potrat
28.septembra ma čistili
Prvú menstruaciu som mala 27.oktobra, ktorá trvala 5dni neviem skôr som si nie ista ci to môžem nazvať menstruaciou keďže som len do hneda spinila
Pred prvou menstruaciou sme mali s priateľom 3krat pohlavný styk z toho iba prvý chránený no potom už nie
Ma niekto aspoň podobné skúsenosti?
Ďakujem

laska07
5. nov 2020

@nikitka000 ahoj ja som mala poslednú MS 1.10.podobne ako ty.No mne už testy ukázali slabú čiarku.Možno si mala posunutú ovuláciu .Skús testnút o 2 dni z ranneho moču.Držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre