Prečo mi vyšiel jeden pozitívny test?

7. nov 2022

Ahojte , v sobotu rano mi vyšiel pozitívny test, bola tam sice dosť slabá druhá čiarka ,no bolo ju vidieť. Potom večer som si robila test inej značky a ten vysiel negatívny a aj na druhý deň ráno.. tak som si kúpila test tej značky ktorú som.skusala prvýkrát a dnes rano mi vyšiel tiež negatívny.. lenže mešká mi menštruácia uz 2den a to ju mam ako.hodnky presnú. . počas víkendu ma dosť pobolievalo podbrusko a toci sa mi hlava. Vyzerá to tak ze tehotná nebudem ale preco mi vyšiel jeden test pozitívny? Nikdy sa mi to nestalo,iba ked som reálne bola tehotná...

petamich
7. nov 2022

mohlo to byt biochemicke tehotenstvo a test zachytil zostatkovu hodnotu HCG a preto je dnes uz negativny, je to (zial) relativne bezne, vajicko sa oplodnilo ale neuhniezdilo a odide s menstruaciou, ktora par dni meska zvycajne

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika3110
7. nov 2022

akej značky bol test, ktorý ti vyšiel pozitívny? možno to bol jeden z tých duchujúcich, alebo ti mešká z rôznych iných dôvodov, aj keď doteraz nemusela

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika3110
7. nov 2022

no presne pred týždňom som tu písala jednej babe, ktorá mala tento test tiež pozitívny, že duchujú a nespoliehala by som sa na neho... a dnes písala, že aká je sklamaná, že jej test dal falošnú nádej a tehotná nebola... takže za mňa to boloaj u teba tým testom.. najviac spoľahlivé sú clearblue digitálny, alebo dr. max

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emma2782
7. nov 2022

Ospravedlňujem sa, že sa votrem ale nechcem kvôli tomu zakladať novú tému. Vie niekto niečo o livsane testoch? Tie sú spoľahlivé?
Autorka môže to byť biochemické a menštruácia sa spustí.. Alebo teda mešká z iných dôvodov a falošná čiarka..

zojeva
8. nov 2022

@emma2782 za mna livsane top

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre