Je toto pozitívny test?

30. aug 2021

je toto pozitívny test? Keď je ta druha čiarka taká trhaná? MS mešká týždeň. Tento som robila ráno a teraz som si skúšala robiť ešte clearblue digitálny lebo sa mi nechcelo veriť že som tehotná a ten vyšiel negatívny 😌 tak ja už neviem

kvetinka1797
30. aug 2021

a nieje to nahodou ovulacny test? 😅

autor
30. aug 2021
veronice
30. aug 2021

Skus este jeden test z ranneho mocu. Akoze vyzera pozitivne a nie je to ziadny duch (tie vyzeraju inak) len nechapem preci ti CB ukazal ze nic. Este to moze byt tym ze maju testy rozdielne citlivosti. Alebo bol ten CB pokazeny 😁🤷‍♀️

simona139469
30. aug 2021

No vyzerá pozitívne teda…

tulipanicek
30. aug 2021

@veronice Skôr môže byt že ten CB nerobila z ranného mocu

kvetinka1797
30. aug 2021

ja len tak sa pytam, lebo tu boli uz take pripady 😃 a nepise tam hcg, tak som si nebola ista.. ale tak vyzera byt pozitivny, nechapem ako je mozne ze digitalny neukazal nic

tulipanicek
30. aug 2021

Vyzerá byt pozitívny. Clear blue ak si nerobila z ranného mocu, môže vyjsť negatívny. Skús ráno iný obyčajný test. A uvidis. Držím prsty 🙃

gertrudka222
30. aug 2021

Vyzera byt pozitivny, no nie je tam uplne viditelny kanalik, ta by som skusila este zajtra a uvidis 🙂

timetotime
30. aug 2021

mne pride pozitivny 🙂 gratulujem

summersunny94
30. aug 2021

Vyzerá byť pozitívny, skús zajtra ráno držím palce 🙂

autor
31. aug 2021

Ďakujem všetkým, niesom tehotná, večer som mala bolesti tak som zbehla na pohotovosť brali mi aj krv aj moč -negatív
A ani na utz nebolo nič vidno. Tak nerozumiem tomu veľmi Dr tam povedal že mám ist za 2 týždne k môjmu doktorovi čomu tiež teda vôbec nerozumiem keď niesom tehotná a povedal že mi nič nieje prečo mám ist k môjmu Dr a práve za 2 týždne?. Mala som jeden deň asi pred tyzdnom slabo ružový výtok , byva mi nevoľno , točí sa mi hlava , mám upchatý nos , často cikám, stmavli mi bradavky, divne , už sa cítim ako v zlom filme ☹️

ailiba
10. sep 2021

Ahoj, ako sa dari? Tie príznaky, ktoré si pociťovala vyzerali ako tehotenstvo.... Robila si si ešte test?

kisha769
4. okt 2022

Ahoj ako si dopadla??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre