Predejakulačná tekutina a možnosť otehotnenia

minka432
31. júl 2020

Ahojte 🙂
Chcela by som vediet vas nazor a postrehy zo zivota..
Co je mozne z prerusovanej suloze otehotniet.
Viem, ze vtedy moze ujst kvapka laska (predejakulacna tekutina). Ci sa ti niekomu stalo?
Ze ste mali sex, davali ste si pozor..ejakulat skoncil vonku. No napriek tomu ste otehotneli?

Dakujem pekne ak sa niekto najde 😊

gabsisi
31. júl 2020

@minka432 nieje to moja skúsenosť, ale samozrejme je to možné . Kamoska tak má tretie🙂

veronikaszabova
31. júl 2020

@minka432 mas tu o tom milion tem, ako baby ostali tehotne

sense
31. júl 2020

Prerusovana suloz nie je spolahliva ochrana...

anile12
31. júl 2020

@sense ja si myslím že je. 7 rokov sme mali prerušovany sex alebo len "vytiahol včas" a keď sme chceli babo tak sme spravili.

sense
31. júl 2020

@anile12 statiszicky ale nie....a vedelo by o tom x zien pisat

janeninka
31. júl 2020

@minka432 aj vysledky vyskumov - ci preejakulat obsahuje spermie alebo nie, sa roznia takze tu na MK to skratka nerozlusknes. Za mna len v trvalejsom vztahu ze ak by sa stalo svet sa nezruti. Urcite nie v mladosti, v zaciatkoch vztahu a pod...

minka432
autor
31. júl 2020

Hm tak asi je to ozaj len o stasti 🙂

minka432
autor
31. júl 2020

Tik za odpovede 😘

sunny8
31. júl 2020

@anile12 presne aj u nás tak. Pre nás to bolo spoľahlivé

brona235
31. júl 2020

@minka432 ano... davali sme si velky pozor... 😂

adula12
31. júl 2020

ja uz x rokov tak sexujem a zatial som otehotnela len spermiami v plnej davke 🙂 ochranu nepouzivam uz roky.

brona235
31. júl 2020

@adula12 my sme tiez len tak sexovali. Prveho syna sme mali, ked sme si naplanovali. Potom zas prerusovany sex a pohodka. Druheho sme si tiez naplanovali. A pri malej som otehotnela pri prerusovanom sexe, ani neviem kedy. Odvtedy som muzovi povedala, ze si bude aj slipy sam davat prat, aby som aj z toho neostala tehotna. 😂 Lebo mam pocit, ze cim viac deti mam, tym som plodnejsia. 🤷‍♀️😂
Nikdy v zivote som nepouzivala ziadny druh antikoncepcie... az teraz po detoch. 🤦‍♀️😂

comika
31. júl 2020

@minka432 my takto fungujeme uz takmer 20r a nic. Ked sme chceli deti, museli sme ist do konca. Ale kamoska ma 3 deti z prerusovaneho sexu a dokonca pocas neplodnych dni... takze niektore zeny su extra plodne 🙂

lillyjanka
31. júl 2020

@brona235 presne ani my,nikdy ziadna antikoncepcia,kondomy...a teraz jak pubertiaci kondomy nakupujeme

minka432
autor
1. aug 2020

Dik za komenty 🙂 tak to bude asi zalezat od tpgo ako je zena plodna🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre