Tehotná z predejakulačnej tekutiny

10. jan 2022

Otehotnela ste niektorá len z predejakulacnej tekutiny, tzv. Kvapociek lasky? Tak ze ste mali len jeden styk a partner sa do vas neurobil?

milka1988
10. jan 2022

Ano da sa to

pauli89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pauli89
10. jan 2022

Ano, syn bude mať zachviľu 7 rokov 😅

lenka2813
10. jan 2022

Ano aj ja...bol to riadny sok 🤣🙈 maly bude mat zachvilu 3 roky.

autor
11. jan 2022

@milka1988
@pauli89
@lenka2813 Dakujem za reakciu, ako to je vobec mozne ked Ta tekutina neobsahuje spermie? 🤷‍♀️

malinoismum
11. jan 2022

Ako je to vôbec možné? 😅😅😅
Možno je to tým, že vždy je šanca keď máš sex.
A poviem ti tajomstvo – tá tekutina spermie obsahuje.
V malom množstve, ale obsahuje.
Snad vieš, že stačí aj malo…

autor
11. jan 2022

@malinoismum to mas odkial ze obsahuje? Boli na to štúdie ze nie

malinoismum
11. jan 2022

Tak načo sa pýtaš keď “boli štúdie”??? 😅😅😅🙈🤦🏻‍♀️

autor
11. jan 2022

@malinoismum aby si sa nahodou nenudila 😘

malinoismum
11. jan 2022

Aha. 😅👌🏽
Tak ďakujem, že na mňa myslíš, ale nenudím sa. 💁🏻‍♀️
(Inak, úbohejšiu odpoveď som tu snáď ešte nevidela. Tak asi odpovedáš v rámci svojich možností, nuž….)

akbara77
11. jan 2022

Kks...bud používaj ochranu alebo rozum.Najlepsie oboje a nebudes sa tu diskreditovat otázkami 13 ročnej slečny.

janezz
11. jan 2022

Sklamem ťa, každý Dr ti povie, že z kvapôčok lásky ako sa to inak bežne nazýva otehotnieť môžeš. Neviem načo potom píšeš a pýtaš sa, keď máš vlastné odpovede. Baby ti tu píšu aj vlastné skúsenosti a aj tak si odpovedáš sama.
Tá tekutina ako to nazývaš spermie obsahuje, aj keď len malé množstvo, ale stačí to.

tomikejt
11. jan 2022

Aká štúdia? Každý doktor ti potvrdí že sa to dá. Ja som praveze čítala že je to individuálne a môžu aj nemusia byť v predejakulacnej tekutine spermie. Ja som takto otehotnela na VŠ, syn už má 10 rokov.

autor
11. jan 2022

@janezz Dakujem pekne za odpoved☺️

autor
11. jan 2022

@tomikejt pán doktor španka to stale tvrdí ze neobsahujú ze su na to cviacere štúdie a jeho považujem za fundovaného. Zeby sa tak mýlil?

malinoismum
11. jan 2022

Tak prečo pochybuješ o výroku pána doktora?
Asi o tom nebudeš tak presvedčená… 💁🏻‍♀️🧐😊
- ani ja by som nebola…

tomikejt
11. jan 2022

Tak potom načo si zakladala tému? Ja som citala že šanca ze sa z tej tekutiny otehotnie je mala, ale je. Väčšinou obsahuje mŕtve spermie ale môže sa stať že je tam aj par funkčných.

autor
11. jan 2022

@tomikejt pytala som sa na realne skusenosti žien ☺️

tomikejt
11. jan 2022

Tak u mňa sa takto zadarilo, vysokoškolský život, žiaľ s totálnym magorom ale nevadí, syn je úžasný. Potom keď som si našla terajšieho muža, trvalo nám 4 roky kým som otehotnela a to som bola stále ako slnečnica - plná semena 😅🙈

autor
11. jan 2022

@tomikejt hahaha to si ma pobavila 😅😅😅 tak asi to tak malo byt, hlavne ze si sa dočkala 🥰

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikha2809
11. jan 2022

Hlásim sa 🙋😂

lopka1313
11. jan 2022

Vraj nemusi obsahovat. Ale pokial chlap ejakuloval nejaky cas dozadu (asi do 24 hod som niekde citala), tak moze obsahovat aj spermie. A to nemusel mat sex, staci, ze si ho vyhonil... Ale Ty mas zjavne svoju pravdu a inu nepripustas, len potom napis, ako sa vola babo, co budes mat, ak to praktizujes dlhodobo a inak sa nechranis... Inak by tu baby asi nepisali, ze maju dieta presne takto. Spoliehat sa na to, ze neotehotnies bez ochrany (aj ked ho vytiahne) je dost riskantne, to mozes jedine vtedy, ak by Ti babo neskrizilo plany, mala si nan vek a zazemie a uvedomovala si, ze ked pride, tak to bude radost.

autor
11. jan 2022

@viestta pán doktor Španka to tvrdí a aj viacerí ini gynekológovia

autor
11. jan 2022

@nikha2809 juuj super😅

autor
11. jan 2022

@lopka1313 preco tak útočne? Ved ja sa len pytam, diskutujem.. nehovorim ze mam pravdu..

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. jan 2022

@viestta Ano to chapem. Preto sa pytam ako je mozne ze zena ma len jeden x styk.. predtym sa muz neurobil.. a aj tak ostane tehotna.. v tom co si mi pisala je tiez jasne napisane ze sama osebe ta tekutina spermie neobsahuje.. a budú sa tu hadat baby so mnou

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. jan 2022

@viestta Dakujem pekne, mas pravdu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre