Prvý deň mi mešká menštruácia a mám pozitívny ovulačný test. Som tehotná?

macko876
14. aug 2020

Cawte baby dnes mi mešká prvý deň menštruácia a mam pozitívny ovulacny test, na tehotenskom teste je prva čiarka slabo ružová a druha silná ružová. Môžem byť tehotná? Prikladám aj foto. Babo by nás potesilo, bledo ružový test je tehotenský druhý je ovulacny

havana40
14. aug 2020

Podla mna je to este dost skoro si urobit hned v prvy den ked.meska.MS. skus tak za tyzden alebo aspon 5 dni pockat nech ten HCG sa vyluci trosku viacej tam to bude lepsie mozno vidno tuto to je take ze by som nevedela co z toho vycitat 🤷‍♀️

miadi
14. aug 2020

Jasne mas pozitivny teho test 😊ja som mala mega ciarku druhu den pred meskanim a už mà jeden zub Vonku 😆

ildiko36
14. aug 2020

@macko876 ja som mala test pozt. pri 4tehu uz 1den pred ms..mas to pozit.. gratulujem😊

jaskolka
15. aug 2020

Aj tehotenský je pozitívny, máš, tam už slabú čiarku. Urob o dva dni ďalší tehotensky, malo by byť silnejšie

luulinkaa
15. aug 2020

Nie, že môžeš, ale si tehotná 🙂 gratulujem :D

macko876
autor
15. aug 2020

@macko876 ďakujem baby tie testy boli robene včera o 11 večer dnes som si robila druhý ráno a už je to jasné vidieť

annalia12
16. aug 2020

@macko876 podlahy mňa áno si 😊 držím palce ✊

stevvvka
16. aug 2020

Prepac autorka, toto nie je tebe... To naozaj sa rodicmi stavaju ludia, ktori nevedia precitat navod na teste?? Ved je tam NAVOD! dve ciarky =tehotenstvo... Mas jasne dve ciarky.. Comu ako nerozumies??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre