Robí Dr.Max Comfort falošných duchov?

Ahojte, dr.max comfort robi takychto falosnych duchov, kanaliky? prvy krat sa mi vcera vecer ukazaki slabsie ako dnesné "ciarky" . rano som mala 100% cisty mamatest a teraz na vecer mam zase tieto divne veci na dr..max comforte. uz vobec nerozumiem nicomu

anjelicek26
2. mar 2023

Ja som teraz mala zvysene hcg pri cyste... ako praskla, uz to islo dole... ale bol tam vyrazny duch...

veronikaszabova
2. mar 2023

@snazilka_bio_mamka preco si nekupis digitalny?

snazilka_bio_mamka
autor
3. mar 2023

@veronikaszabova to je 25 kovy test, v nicom mi to nepomoze ked 10kove mam negativne

juliavolna
3. mar 2023

@snazilka_bio_mamka Asi 10 by mali ukazat viac nie ? Majú lepšiu citlivost

bejka90
3. mar 2023

@snazilka_bio_mamka ty mas na vela testoch duchov...tak nechapem preco ten mama test bol biely...neskusila si este jeden? Nozno bol chybny

snazilka_bio_mamka
autor
3. mar 2023

@bejka90 dnes ráno takto. mamatest divny ukaz, obycajny nic. buduci tyzden idem k lekarovi, zacinam mat strach ze mam nejaky zdrav. problem

snazilka_bio_mamka
autor
3. mar 2023

@bejka90 ten vcerajsi po zaschnuti vyzeral takto

bejka90
3. mar 2023

@snazilka_bio_mamka a teraz si kolko dpo? Tak na tych ostatnych vsade vidno ciarku slabu len ten mamatest nechapem preco nevidno alebo aspon na foto nevidno neviem ako na zivo ale hadam bude vsetko v poriadku a ziaden zdravotny problem nevymyslaj🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre