Slabá druhá čiarka

katherina1989
18. feb 2013

ahojte, robila som si dva tehu testy a na obidvoch sa mi slabulinka druha ciaka ukazala, ale az po niekolkych hodinach, tak neviem ci sa to objavila po zaschnuti testu, len uz predtlacena ciarka alebo to mam pokladat za tzv. ducha. Nemate s tym niektora skusenosti? viem, ze po 10 minutach by sa uz test nemal brat za spravny vysledok, ale ako tu citam, niektore dievcata boli tehotne aj napriek tomu. Dakujem za vase skusenosti emoticon

sabina1975
18. feb 2013

ahoj aj ja som si rano robila 10 tkovy MAMATEST a rano nic a ked som prisla z roboty tak bol tam dusik tak dufam ze bude silniet

jaruska8
18. feb 2013

@katherina1989 Aký to bol test?? A tá druhá čiara bola ružovkastá??

katherina1989
autor
18. feb 2013

Ja som si robila az poobede, mozno by som mala skusit radsej rano... no dakujem za skusenost 🙂

katherina1989
autor
18. feb 2013

bol to Gravitest 10 Direct, no ciarka je troska do ruzova

katieg85
18. feb 2013

mne sa slabulinka ukazala ked som bola len cerstvo na zaciatku tehotna ale po hodinach to neviem,a teraz sa mozu robit testy aj cez den,malo ktory ti napise ze rano bo uz robia lepsie testy co mozu sa zrobit hocikedy,tak skus dalsi,abo sa ti ciarka ukazala aj skor a ty si si to vsimla az po hodine
@katherina1989

katieg85
18. feb 2013

@katherina1989 ale mislis si ze si v tom ked sa ti tak ukazalo aj na druhom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre