4 dni meškajúca menštruácia a slabá čiarka na teste.

lia_nka
5. jan 2020

Ahojte baby už 4 dni mi mešká menštruácia čo u mňa není zvykom robila som si test a ukázala sa tam taka slabulinka čiarka ako keby duch na fotke to zle vidno lepšie v reáli.. Mate niektorá s týmto skúsenosť že kedy je najlepšie urobiť další test?

natalindaaaaa
5. jan 2020

@lia_nka skus si spraviť test z ranneho moču 🙂 Ale podla mna si tehu ❤

miskamichalka
5. jan 2020

Podľa mňa je to TAM 🙂 blahoželám ♥

nikpa
5. jan 2020

@lia_nka ja by som povedala, že je to jasné 😉

brita7777
5. jan 2020

vyzera, ze je to tam 🙂 aj planovane ? 😊

lia_nka
autor
5. jan 2020

@brita7777 s partnerom sme uvažovali o bábätku ale bolo to neplánovane nechali sme tomu volní priebeh keď sa podarí tak sa podarí 😊

supucka
5. jan 2020

Ja tam tú druhú čiarku vidím 😁

lia_nka
autor
5. jan 2020

@supucka moja sestra ma dokonca zjazdila že to není čiarka ale ako sa posúvajú tie čiarky na teste tak to tam mám vraj pre to akože mi tam ostal odtlačok 😂 musela som sa poradiť s niekym iným 😂

jaskolka
6. jan 2020

@lia_nka a akože kde sa posúvajú? 😃😃Bud to zafarbi, alebo nie. Ciarka tam je

kukulienka83
6. jan 2020

Urob ráno a uvidíš že už bude oveľa silnejšia 👍

lia_nka
autor
6. jan 2020

@kukulienka83 robila som si ráno ale iný test ako tento a ukázala sa mi silnejšia čiarka a po 10 minutách mi zmizla neviem čo to má znamenať asi by bolo najlepšie zájsť lekárovi

veronikaszabova
6. jan 2020

@lia_nka kup si digitalny.
Drzim palce

miriam1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miriam1983
6. jan 2020

@lia_nka lekar ti tak skoro odpoved neda. Povie ti,ze mas pockat. A ked ti aj zoberie krv na hcg,tak v takomto zaciatku je to zbytocne skoro. Najlepsie je,ked potvrdi tehotenstvo,ked uz bije srdiecko.

miriam1983
6. jan 2020

@veronikaszabova digitakny je 25,takze slabsi ;)

supucka
6. jan 2020

@lia_nka 😊zaujímavé.... Skús ešte testovať a daj vedieť

kukulienka83
7. jan 2020

@lia_nka k lekárovi je skoro... Tak počkaj pár dní a skús ten digitálny, ak je to tam, ukáže ti aj týždeň v ktorom asi si

lia_nka
autor
7. jan 2020

@kukulienka83 hej aj ja si myslím ze skoro len si chcem overiť či to nieje náhodou cysta pretože ma začali bolieť nohy kríže a mam stále také priesvitné a žlto biele výtoky a bolesti som mala hrozne v podbrušku

kukulienka83
7. jan 2020

Podľa mňa keď ti test ukázal 2 čiarky si tehu, to že zmizli je síce záhada, aké výsledok sa má odčítať po minúte, či dvoch? Potom to už nemusí byť pravdivé. Tak držím palce...inak také príznaky som mala aj ja pri prvom.

lia_nka
autor
7. jan 2020

@kukulienka83 hej je to záhada ja som si robila další a ten bol negatívny tak fakt ako tomu nerozumiem 😏 už aj priateľ prestal veriť že som tehotna.. A mala som pár krát aj kvasinkove infekcie tak neviem či nemôže mať za následok toto ale ako je zaujímavé že tak dlho mi mešká menzes nikdy sa mi toto nestalo

kukulienka83
7. jan 2020

@lia_nka aha...no, ťažko sa takto dohadovať, čas ukáže, čo sa z toho vykľuje... Každopádne držím palce, nech to dopadne dobre 😉

lia_nka
autor
7. jan 2020

@kukulienka83 hej dúfam v to aj ja a ďakujem pekne ☺️

veronima2509
7. nov 2020

Ahojte v piatok som si robila test a objavila sa mi veľmi slabá druhá čiarka na foto to není moc vidno menštruáciu mám nepravidelnú myslíte že môžem byť tehotná? Ďakujem za odpoveď

supucka
7. nov 2020

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre