Som podľa tohto tehotenského testu tehotná?

katika2983
29. okt 2020

Mám otázku,som tehotná?mala som dostať tento týždeň menstruaciu,ale mala som aj abces v líci pri mŕtvom zube,ktorý mi museli trhať.a beriem aj antibiotiká.no priateľ mi kúpil test nech si ho spravím.ziadne príznaky na menštruáciu nemám.a o bábätko sa snažíme tak dva týždne v kuse.toto bolo z druhého ranného moču,lebo pri prvom som bola ochrapana ešte.dakujem za odpovede

nikpa
29. okt 2020

@katika2983 áno, si tehotná podľa tohto testu

katika2983
autor
29. okt 2020

@nikpa fakt?ježiši,s priateľom sme sa rozhodli korona nekorona....ten bude skákať tri metre minimálne....a aj ja,ďakujem,ste zlata

lenuska9999
29. okt 2020

Test je pozitívny. Gratulujem 🙂

katarina9593
29. okt 2020

@katika2983 test máš viac jak pozitívny ☺️gratulujem. Nech je všetko tak ako má 🥰

habibim
29. okt 2020

@katika2983 ono, väčšinou sa aj vraví, že keď sa snaží o dieťatko a do toho dôjde nejaká choroba, s ktorou musí organizmus bojovať, tak nemá sa organizmus kedy zaoberať tým, že sa deje ešte aj niečo v maternici a tak sa vajíčko krásne uchytí bez rušenia... Gratulujem, krásny testik😊

katika2983
autor
29. okt 2020

@habibim jej ďakujem krásne ☺️

fokuska
29. okt 2020

@katika2983 V navode nepisali ako mas vyhodnotit vysledok testu?
Alebo co sa ti na tom nezda ze nevies?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
29. okt 2020

gratulujem, toto mas jasne😍

asia83
29. okt 2020

@fokuska Asi sa jej zdá negatívny. Aj podľa mňa tam je iba jedna čiarka. (Čo jej už na toto má človek povedať?)

katika2983
autor
29. okt 2020

@fokuska ja len či tá druhá čiarka je dosť červená,to som si chcela overiť.dakujem

katika2983
autor
29. okt 2020

@asia83 neviem len isto či ta druhá je dosť červená,len toľko som chcela poradiť.dakujem

katika2983
autor
29. okt 2020

@bambulienka25 ďakujem,akože ovládam to s tými ciarkami,ide mi len o to či je tá druhá dosť červená.dakujem

cookie29
29. okt 2020

som si uplne ista, ze v navode je napisane, ze v pripade druhej ciarky a je totalne jedno ci je slaba alebo mas kolajnice, je test pozitivny. Blahozelam

belllinka
29. okt 2020

@katika2983 odfot sem prosim navod, som zvedava, ci je to tam tak komplikovane napisane

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
asia83
29. okt 2020

@katika2983 Keby nie ste tehotná, nebola by tam žiadna čiarka, ružová, modrá, slabá, silná. Buďte rada a opatrujte sa.

fokuska
29. okt 2020

@katika2983 Ved to presne v navode pisu - ze ako velmi cervena ma byt ta druha ciarka ;)
Konkretne pisu, ze nemusi byt vobec taka silna ako kontrolna, akakolvek druha ciarka znamena, ze test je pozitivny ;)

cookie29
29. okt 2020
nevenka
29. okt 2020

@katika2983 len ake antibiotika beries? Ci uz si dobrala? Ja som brala penicilinove, ale test som mala negativny pred zacatim uzivania a az neskor som zistila, ze som tehotna. Tie nevadia...Ak by si este mala vela tabletiek, a take, ktore sa v tehotenstve nesmu, treba kontaktovat lekara a opytat sa radsej. Len pre istotu...😉

katika2983
autor
29. okt 2020

@nevenka ne,neberiem lieky čo by ovplyvňovali tehotenstvo..antiku som prestala brat pred troma týždňami a hneď sme išli na to s partnerom....skoro každý tretí deň sme skusali,ďakujem za odpoveď ☺️

katika2983
autor
29. okt 2020

@cookie29 čítať viem,len som chcela podporu od žienok tu,nie snahu o urážky...ďakujem.

katika2983
autor
29. okt 2020

Ďakujem za odpovede,chcela som len podporu a povzbudenie...ďakujem ☺️

annie2205
29. okt 2020

Ahojte, chcela by som sa vás opýtať na Váš názor, čo si myslite o týchto testoch. Ten ktorý som označila ako 1. Som robila včera večer a je na ňom duch. Ten druhý som robila dnes ráno a ta čiarka bola slabšia (ak tam vôbec je😁 niekedy ju vidím niekedy nie)
Ak rátam mohla by som byt tak 7-8DPO, čo mi príde skoro nato, aby ukazovalo už pozitívny test 🙈 Ja viem, že jednoznačnú odpoved mi nikto nepovie, ale zaujíma ma, čo si vy o tom myslite 🤷🏻‍♀️

annie2205
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mey8
29. okt 2020

@annie2205 to máš toptest? (značku)

annie2205
29. okt 2020

@mey8 nie, oba sú pepino

mey8
29. okt 2020

@annie2205 tak čo viem, pepino neduchujú pokiaľ nie si skutočne tehu. (?) Sprav test o 2-3 dni z ranného moču...🙂 držím palce😉

annie2205
29. okt 2020

@mey8 a vidíš ducha aj na tom druhom? Lebo ja som si neni istá 🙈 Áno, veď to bude najrozumnejšie počkať a spravit znovu. Ďakujem 🥰

mey8
29. okt 2020

@annie2205 na tom prvom sa mi niečo zdá, ale na druhom nevidím... pokiaľ ti už mešká MS, tak sprav test o 2 dni a hneď budeš múdrejšia...🙂 držím palce😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre