Som podľa vás tehotná?

ivusinecka026
10. jún 2022

Mamičky chcem sa spýtať som mamickou skoro 5mesiacov v máji mi vôbec neprišla menstruacia zatiaľ do dnešného dňa skúsila som urobiť digitálny tehotensky test a vyšlo mi toto mám to brat že som tehotná znova nikdy predtým keď mi meškali som nemala tehotensky test pozitívny.
Ďakujem za skóre odpovede

patiluci
10. jún 2022

@ivusinecka026 ano gratulujem

kluska
10. jún 2022

na 99.9% ano, si uz v druhom mesiaci pomaly, oplodnenie bolo pred 2-3 tzydnami

tosomja
10. jún 2022

@ivusinecka026 no áno. Vyzerá to, že si tehotná

ivusinecka026
autor
10. jún 2022

Dobrý deň len tomu akosi nemôžem keďže sme 5rokov sa nám nedarilo nakoniec sme absolvovali umelé oplodnenie a to vyšlo mame dievčatko ktoré má 17.6.2022 5mesiacov tak som z toho trochu zaskočená a ku doktorovi som objednaná 23.6.2022.
Ďakujem veľmi krásne za odpovede.
Prajem Vám pekný piatok aj víkend

zazrak1991
10. jún 2022

@ivusinecka026 celkom ste sa poponahlali 😁 to sa stáva že druhé tehotenstvo príde na prvú šupu ,aj keď pri prvom ste sa dlho snažili ...my sme sa o prvé snažili 2 roky a druhé sme si len povedali že vyskúšame a na prvý krát sa podarilo 🙂 tak gratulujem ,to sa podarí málokomu taký malý vekovy rozdiel medzi deťmi 🙂

54tinka54
10. jún 2022

@ivusinecka026 mne gynekologička povedala že do dvoch rokov od pôrodu sa otehotnie najľahšie, ďalej sme to už ale nerozvíjali tak neviem 😀 každopádne áno podľa testu to vyzerá že čakáš bejby, gratulujem 🙂

ankare
10. jún 2022

@ivusinecka026 gratulujem!

ivusinecka026
autor
10. jún 2022

Ďakujem Vám veľmi pekne za odpovede ešte mi to doktor potvrdí a bude babetko len mám s toho trochu strach ako to zvládnem ja sa starám o mamu po porážke o 5mesacnu Vanesku a ďalšie babetko ale nejako to snáď zvládneme.

elizabet173
10. jún 2022

@ivusinecka026 gratulujem a držím palce, možno mama pookreje, keď príde ďalší človiečik na svet, verím, že pomôžu kamarátky, susedky, rodina.

guga79
10. jún 2022

Takéto digi testy ukazujú týždne od oplodnenia? Nie tehu týždne, však? 🙊

jaass
10. jún 2022

@ivusinecka026 to je nádherne 🙂 že sa takto zadarilo ❤️ Obrovská gratulácia, nech je všetko v poriadku a prajem Vám veľa zdravia ❤️

ivusinecka026
autor
10. jún 2022

@jaass Dobrý deň
Ďakujem Vám veľmi pekne aj mi sa tešíme na nás druhý poklad ak to pán doktor potvrdí🥰😘😍❤️

jaass
10. jún 2022

@ivusinecka026 ❤️🌸

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre