Pozitívny a o tri dni negatívny test. Som tehotná?

annamaria0
30. aug 2021

Ahojte žienky v pondelok minulý týždeň som si robila tehotenský test clearblue vyšiel pozitívny a o tri dni som si robila znova vyšiel negatívni v v piatok som si robila znova bol pozitívni na odporučenie iných žienok som si kúpila aj iné tehotenské testy tie som si spravila dnes clearblue digitálny neukázal vôbec nič iba prázdnu obrazovku tak som si spravila inú značku a asi to vyšlo

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivver
30. aug 2021

@annamaria0 to sú pozitívne testíky 😊 clearblue ste ktorý skúšala? Ja som použila s identifikátor ôk týždňa a ukázal mi správne 😊

bebotka
30. aug 2021

@annamaria0 je to pozitívne, ale ked si ho mala pozitívny už pred týždnom tak čiarka už mala byť taká, že by doslova hned vyskočila, zbehla by som prípadne k lekárovi.

domka222
30. aug 2021

Tiež si myslím, že za ten čas by mali byť už čiarky skoro rovnako silné

lorin29
30. aug 2021

@annamaria0 kup si clear blue test ze cco ti ukaze

annamaria0
autor
30. aug 2021

@ivver presne ten ktorý vám ukáže kedy ste počali urobila som to presne podľa toho ako to bolo na papieri a neukázal vôbec nič dala som za neho vyše 9 eur no kupovať ho už nebudem

annamaria0
autor
30. aug 2021

@bebotka mala ale bola slabo vidieť tu je silnejšia a gynekológ je už oznámení

annamaria0
autor
30. aug 2021

@lorin29 veď som aj malá clearblue a ukázal akurát tak veľké makové 😊

simona139469
30. aug 2021

Tie su podľa mna pozitívne tak ti budem držať palce

zuzzana12
30. aug 2021

@annamaria0 rozhodne sú pozitívne, ale tiež by som povedala, že po týždni by mala čiarka silnieť. Jedine, ze by bola rôzna citlivosť testov🤷‍♀️

majla87
6. nov 2021

@annamaria0 ahoj, akurat prezivam presne to iste. Po pozitivnych testoch negativne. Ako si prosim dopadla?

annamaria0
autor
7. nov 2021

@majla87 ahoj dopadlo to tak že už som 14 tt a dúfam že bude všetko tak ako má a že mala bude zdravá

majla87
8. nov 2021

@annamaria0 jeeej, tak to blahozelam 🙂

annamaria0
autor
8. nov 2021

@majla87 Ďakujem a vy ste ako dopadli ?

majla87
9. nov 2021

@annamaria0 ja som dostala ms 😞

annamaria0
autor
9. nov 2021

@majla87 nevadí keď sa nepoštastilo teraz tak potom určite u mňa to bolo tak že už po roku snaženia som to vzdala a tento rok v auguste som ostala prekvapená lebo svoje telo poznám a vedela som že sa niečo deje a sprvaila dom si test dva krát clearblue jeden bol pozitívny a druhý negatívny jedna žienka mi tu odporučila nech si kúpim digitálny a mala pravdu ten ukázal aj kedy sme počali držím vám palce a veľa šťastia

rebecca999
19. aug 2022

@annamaria0 ahoj presne toto iste sa teraz deje aj mne. Mna by zaujimalo ze co Ti povedal doktor preco sa to stalo. Ze najprv pozitivne a potom negativne.

zuzimamicka
9. feb 2023

@annamaria0 ahoj prosim mozem sa spytat prezivam to iste jeden test mi ukaze jednu silnu a ptm slabucku a dalsi nic meska mi uz 3 dni prosim radu uz som zufala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre