Som tehotná?

dada3345
1. okt 2023

Ahojte baby potrebujem viac očí. Menzes mešká dlhšiu dobu tak som si dnes ráno spravila test zdá sa mi ale že tam je duch alebo si to len namýšlam? Dlhšie som sa snažila s bývalim priateľom otehotnieť a nič aj keď sme boli obaja zdraví tak som to už vzdala a po dlhšej dobe s novým priateľom mi začal meškať cyklus ráno nevoľno bolesti v podbrušku a neviem či vidím alebo namýšlam keďže som to už vzdala. Prosím poraďte

veronikaszabova
1. okt 2023

@dada3345 ak by si uz mala tehotenske nevolnosti, tesr by si mala jasne pozitivny. Nemusela by si hladat ducha.

Za mna je ten test negativny.

angel993
1. okt 2023

@dada3345 skús znova o 2 dni. Ja som mala najprv príznaky až potom pozitívny test a to som testovala skoro, ešte pred termínom MS. Ja na teste vidím niečo, tak držím palce 😉

dada3345
autor
1. okt 2023

@veronikaszabova tehotná som bola 3 razy no zakaždým som potratila no ani raz mi test prvý mesiac a pol nechcel ukázať nič napriek príznakom preto sa na ne nespolieham či príznaky sú alebo nie

dada3345
autor
1. okt 2023

@angel993 áno mám už aj kúpené tak uvidím skúsim a ďakujem

nelca0510
2. okt 2023

Menzes mešká,test negatívny. Čo myslíš,aký je výsledok?

dada3345
autor
2. okt 2023

@nelca0510 uvidím skúsim počkať spraviť neskôr ak bude aj neskôr negat tak budem vedieť že je problém niekde inde🙂

anjelicek26
2. okt 2023

Ten test je uplne negativny. Keby mas taketo priznaky, tak mas kolajnice...

nikol_ke
2. okt 2023

@dada3345 ak9 dlho ti meska?

bejbs123
2. okt 2023

Ja by som hlavne odporucila si kupit aspon spolahlivejsi test

angel993
2. okt 2023

@anjelicek26 nie u každej je to tak. Ja som mala príznaky a na teste slabý duch.

anjelicek26
2. okt 2023

@angel993 ale ona na tom teste nema nic.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre