Tehotenské príznaky 13 dpo a testy negatívne

janka0215
18. nov 2021

Ahojte, môžem byť ešte tehotná, keď mi vyšiel 13dpo negatívny test? Od pondelka mi je stále zle, napína ma, prsia ma bolia, mám kŕče. Viem, že to môžu byť ak príznaky PMS, ale cítim sa tak nejak inak, ako ostatné cykli. Poslala som teda muža do lekárne po testy, tam mali ale len 20miu/ml.🙈 Robila som si včera aj dnes, všetky negatívne 😔 Už sa trápime 7 mesiacov, mám pcos, takže od začiatku chodíme do CAR, tento cyklus som mala už 3 IUI, a po novom roku máme ísť na IVF, ktorému by som sa rada vyhla 😭 strašne dúfam, že sa nám to podarí aj bez IVF, ale z mesiaca na mesiac tomu verím menej 😭

mell27
18. nov 2021

@janka0215 ťažko povedať, v každom prípade najlepšie urobíš, ak sa upokojíš 😊 začni si užívať život, sex a prestaň sa zameriavať na plodenie detí ... 🍀

petamich
18. nov 2021

uprimne psychika je velmi silna, ak by si mala take silne priznaky ako opisujes, tak by aj test mal vyjst pozitivne, kedze veci ako nevolnost suvisia s vysokymi hodnotami HCG 🤷‍♀️ ale mozem sa i mylit, velmi drzim paste 🤞🏻

zanetakovacsova
18. nov 2021

@janka0215 ono niekedy sa stane že žena to už chce tak veľmi že si to nahovorí. 😊 Uvoľnite sa užívajte si vypnite mozog 😛

katulienkax
18. nov 2021

No ak beries kadejake hormony na pocatie, tak zle moze byt aj z tych.

janka0215
autor
18. nov 2021

Áno, to si uvedomujem, že to môže byť aj "nahovorené", aj z liekov. Človek ale stále dúfa, tak som chcela vedieť, či je tam nejaká šanca, prípadne či má niektorá podobnú skúsenosť, že príznaky boli, testy negatívny, ale napriek tomu bola tehotná. 🙂 Zajtra idem na krv do Car, tak uvidím, čo mi povedia 😔

zanetakovacsova
18. nov 2021

@janka0215 držím palce 🍀

ls85
18. nov 2021

@janka0215 ahoj, ak mas pco, skus zmenit stravu, vysat cukor, najlepsie byt chvilku vegankou. Vela sportuj, ale zas nie na odpadnutie 😉manzel tiez nech sa hybe a skus pit Inofolic. 7 mesiacov je nic, su zeny, co sa trapia roky. Nezufaj, ak to v jeden mesiac neklapne. Mysli pozitivne, aj ked je to tazke. Predstavuju si stale, ako drzis v ruke pozitivny tehu test. Psychyka ma velku moc 🙂 Ak by si sa mala nadalej trapit v care na Slovensku, nestracaj tu cas.., chod rovno do Brna, klinika Reprogenesis je top. IVF nie je koniec sveta, mam to za sebou aj ja a v Brne pomohli na prvy sup. Moc drzim palce!

helus888
18. nov 2021

@janka0215 úprimne nemyslím si že by si mala tak skoro príznaky. Vyckaj do ms to je najlepšie čo môžeš urobiť

7lenka11
18. nov 2021

určite je šanca, no ak sú testy negatívne, bude to skôr prejav liekov... ja som bola na tom rovnako, po IUI som mala tehotenské príznaky, no všetky testy negatívne.. lekárka mi vysvetlila, že to súvisí s vyššími dávkami progesterónu a ďalších hormonálnych liekov, ktoré navodzujú falošný pocit tehotenstva.. ale určite skús testy, prípadne si daj u lekára zobrať krv, to budeš mať najväčšiu istotu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre