Tehotenské príznaky

lucifuk212
6. feb 2022

Ahojte, hladala som uz v diskusii tuto temu ale nenasla som. Zacali sme sa s muzom snazit o mimi a aktualne som cca 10. DPO. Zacala som pocitovat niektore priznaky ako bolest podbruska, citlive prsia, kovovu pachut v ustach ale vsetky priznaky su najsilnejsie vzdy vecer, cez den malo alebo vobec. Stalo sa to uz niektorej z vas? Test je zatial negativ, ani som necakala ze by uz daco ukazal.

nika12323
6. feb 2022

@lucifuk212 no ak máš 10 dni tak podľa mna by to mohlo byt aj tehu príznaky , alebo si to len namyslas .. skús testnut o dva dni .. mimochodom ja som testovala 10 dni po ovu a na teste som mala úplne mini dusika ktorý bol vidieť len úplne voľným okom z dobrého uhlu a čiarka len silnela , tak drzim palce 🙂

lucifuk212
autor
6. feb 2022

@nika12323 nedalo mi to, mala som zvlastny pocit, tak som vytiahla z kosa test co som si dnes robila.. je tam slabulinky duch, musel sa objavit neskor, lebo som ho najskor vobec nevidela 🙈 Skusim este zajtra rano, tak ma snad tusak nesklame, velmi by ma to potesilo

simbatko
6. feb 2022

@lucifuk212 ahoj...to vyzerá na peknú čiarku 🙏ráno správ ešte jeden a pak pridaj foto .. držím ✊

lucifuk212
autor
7. feb 2022

@simbatko Tak som nevydrzala a spravila jeden test este vcera v noci a dnes rano 😍 uz je to dost jasne. Tak sa tesim. Uz len aby mi doktor potvrdil ze je vsetko ok a budeme sa s manzelom tesit z cervicka 🙃 dakujem baby

nika12323
7. feb 2022

@lucifuk212 parada gratulujem .. na prvej fotke čo
Si pridala som mala ja ešte slabšieho ducha a bolo to tam 😊😊 drzim palce nech všetko dobre dopadne !!🤍

simbatko
7. feb 2022

@lucifuk212 gratulujem 🙏🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre