Test negatívny, meškanie menzesu a bolesti

kristinaem
2. dec 2019

Dobrý deň , dnes mi mešká menzes 9ty deň. Bolestí občas pociťujem cez deň hlavne v podbrušku. Už nie raz som si myslela , že už mi prišiel lebo som sa dole cítila mokrá ale stále nič , iba výtok . V podbrušku citim slabšie pichanie aj to občas ale možno si to len namýšľam z toho všetkého . Každopádne už asi 3 týždne som si všimla , že moje bradavky sú sfarbené do tmavofialova, iba bradavky , dvorce sú normálnej farby na nich sa nič nezmenilo . Stále pred menzesom citim že mám naliaté a dosť citlivé prsia , prvýkrát sa mi teraz stalo že to tak vôbec nemám . S partnerom sa nesnažíme ale je pravda že sa ani nechraníme. Máte niektorá s týmto skúsenosti ? Dnes ráno som si urobila test ale vyšiel negatívny ani náznak ducha . Mám počkať do soboty kedy by mi to malo meškať 2 týždne a tak si urobiť další test ? Stalo sa Vám to už že ste mali bolesti ako pri menzese ale ten stále nikde ? Ďakujem 🙂

iwkaa_97
2. dec 2019

@kristinaem ahoj ano pockaj do soboty pokial bude meskat dva tyzdne mne tiez neukazal test a o par dni som bola u doktora na preventive a som v 7tt 🙂

iwkaa_97
2. dec 2019

@kristinaem a ano aj bolesti som mala ako pri menzese a nikde ho nebolo :D aj prsia citlive ..naliaté a sfarbené 🙂

mimka11111
2. dec 2019

@kristinaem ahoj,tak mne meškal menzes až 16 dní a tehu som nebola...hormonálna porucha....9 dní ti ešte vôbec meškať nemusí,mohla si mať posunutú ovulaciu....taktiež stres a podobne,ale samozrejme to môže byť aj tehu,len je možno na test ešte skoro....v každom prípade držím palce, aby bol výsledok,taký,ako si praješ 😉

pavla137
2. dec 2019

@kristinaem podla mna z toho nic nezistis. Prsia maju niektore zeny naliate aj cez plodne dni.. naozaj 🙂 takze by som pockala 10 dni a test by ti uz slabu ciarku mal ukazat ak tehotna budes..

jaja8_9
2. dec 2019

@kristinaem môže byť aj posunuta menštruácia - pred menštruačný syndróm

kristinaem
autor
2. dec 2019

Ďakujem baby za každú možnú odpoveď, počkám teda do soboty a či bude test negatívny alebo pozitívny pôjdem za lekárkou určite a Vám dám vedieť ako som dopadla. 🙂

bibg
4. dec 2019

@kristinaem Ja som natom podobne. MS som mala dostat 30.10. Dnes som si robila tehu test a je stale negativny. Prsia neskutocne naliate, bolest krizov a podbruska. Tieto priznaky som nemala od porodu co uz je rok a pol. Ak sa to tiez nezmeni tak v pondelok pojdem k dr.

kristinaem
autor
4. dec 2019

@bibg ja som mala posledný menzes 24.10. .. dnes je to 11ty deň čo mi meškajú kramy , test si urobím najbližšie až v piatok keď tak , bolesti hlavne už v podbrušku mám stále a dnes som mala už aj slabunko hnedasty výtok .. tak neviem teda 🤷‍♀️

bibg
4. dec 2019

@kristinaem teda prepáč 30.11*, ja som sa dnes vybrala k dr nech mám istotu a nemusím zbytočne testovať už a hlavne má brucho viac boli :/ čakám v čakárni tak uvidim

kristinaem
autor
4. dec 2019

@bibg ako ste dopadli ?

bibg
5. dec 2019

@kristinaem dr povedala že mám vysokú sliznicu že taká vysoká býva iba v začiatkoch tehotenstva (koľko mi nepovedala), že mám ešte počkať týždeň a potom prísť na kontrolu ak sa mi ms nespustí. Že u mna to vyzerá že som 5+0 a to nemusí ešte niektorým ženám ukázať test. Záleží kedy bola ovulacia. 🤷🏽‍♀️ Takze čakať.

kristinaem
autor
5. dec 2019

@bibg fúha .. tak dúfam že všetko dopadne tak ako si prajete aj keď verím tomu že za tehotenstvo by ste boli určite rada 🙂 dajte mi potom vedieť či ms prišla alebo nie ..ja som sa nakoniec rozhodla že dnes skočím k lekárke keďže u mňa je to už 12ty deň bez menzesu a testovať ma už tiež viac nebavi , len dúfam že to nie je nič vážne ..

bibg
5. dec 2019

@kristinaem Aj vy dajte vediet ako ste dopadli 🙂 snad tiež nič vážne. Možno nám neprospela iba zmena počasia 😀

kristinaem
autor
5. dec 2019

@bibg no dnes som chcela ísť k lekárke a volala som s ňou , ale mám počkať ešte týždeň a prísť budúci piatok na vysetrenie takže stále nič neviem .. :/

bibg
5. dec 2019

@kristinaem takze rovnako ako ja :/

kristinaem
autor
6. dec 2019

@bibg neskúšali ste ešte test ?

bibg
6. dec 2019

@kristinaem ráno som skúšala a mala som pocit že tam vidím nejakú čiarku ale neviem či som si to iba nenamyslala 🤷🏽‍♀️ Skúsim zajtra a dám vedieť

kristinaem
autor
6. dec 2019

@bibg ste mohli odfotiť ak ste ho ešte nevyhodili 🙂

bibg
6. dec 2019

@kristinaem nevyhodila som ale pridám už aj s raňajším, či je tam naozaj nejaká zmena alebo je to len výplod mojej hlavy 😄

kristinaem
autor
7. dec 2019

@bibg dobre držím palce 🙂

bibg
7. dec 2019

@kristinaem myslím, že nič 😏

bibg
7. dec 2019

@bibg horný je zo včera a spodný dnes

kristinaem
autor
7. dec 2019

@bibg nevidím tam nič iba jednu / ale každopádne počkajte kľudne na vysetrenie o týždeň , možno ostanete Miko prekvapená 🙂

bibg
7. dec 2019

@kristinaem ja už ani nedúfam 😔 a vy nemáte test?

kristinaem
autor
7. dec 2019

@bibg popravde som si ho ešte nestihla urobiť od toho posledného .. dnes mi skončilo špinenie ktoré nikdy ani pred menzesom ani pri ovulácii nemám tak chystám sa si ho urobiť.. tak určite dám vedieť. Nech už to nám dopadne akokoľvek hlavne nech je všetko v poriadku. 🙂

bibg
8. dec 2019

@kristinaem spodný je z rana. Keď sa lepšie pozriem aj vidím náznak druhej čiarky 🤷🏽‍♀️

kristinaem
autor
8. dec 2019

@bibg aj mne sa zdá že tam vidím slabulinkeho ducha 🙂

bibg
8. dec 2019

@kristinaem veeelmi slabého.. spravím si až v utorok aby som videla či sa mi to iba zdá alebo niečo tam je. A vy nemáte test? Nerobili ste si? Ak áno šupnite foto

bibg
8. dec 2019

@bibg asi z toho nič nebude, začala som krvácať.

kristinaem
autor
8. dec 2019

@bibg tiež si ho až v utorok ráno spravím lebo momentálne som odcestovana .. tak to ma mrzí ,priala som Vám veľmi .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre