Test v piatok jemne pozitívny, krv negatívna

smelinkaa
1. júl 2023

Ahojte, chcem sa opýtať na konkretnu skusenost, ak niekto ma.
14.-15.6. Počas ovulácie mne sa snažili o babatko s tým že mi aktuálne meska menstruacia 4 dni. Minuly týždeň mi začali bolesti podbruška ako na menštruáciu kedy som si myslela že ju dostanem - a mala prísť až 27. Juna. Menštruáciu mám pravidelnú presne na deň, málokedy sa stane že mi vôbec mešká jeden den.
Tento týždeň má neznesitelne boleli krize, pichalo v podbrusku a sem tam aj bolelo tiež ako na ms. Prsia má nebolia. Včera a predvčerom som ráno po raňajkách zvracala, a cely den mi včera bolo nevolno. Včera som si urobila tehotenský test mamatest kde bola jedna veeeelmi slabá čiarka,mala som len jeden klasicky ešte z minula a podľa toho čo som tu naštudovala to mohla byt aj nereálna čiarka. Tak som vytiahla ešte ovulacny a tam už bola čiarka silnejšia ale nie silnejšia ako kontrolná časť- to som niekde čítala že musí byt silnejšia ak ide o tehotenstvo. Ráno som teda zasla na krv lebo som chcela mat istotu že je to naozaj ono a krv mi vyšla negativna. Hcg 1.2. S manželom sme boli v šoku, všetko tomu nasvedčovalo aj moja intuícia mi to napovedala, nečakali sme v telefonáte absolútne odpoved že je to negativne. Dnes som si robila test znova ale nemala som už mamatest tak som kúpila v Dr max ich značku a ešte pepino v dm. A tie boli negatívne. Ovulacny bol tak pozitívny ako včera čiže slabá ruzova ale bola tam čiarka. Prosím o skusenost, resp názor kto sa do “toho” vyzná - my plánujeme prvé tehotenstvo či je tam možnosť ze tehotná som napriek popisanym udalostiam. Diskusii som našla mnoho ale z pred 10 rokov čiže by má zaujímali aktuálne odpovede/skúsenosti. Ďakujem pekne.

stellarstar
1. júl 2023

@smelinkaa mohlo ísť o biochemické alebo sa len uhniezďuje počkaj pár dní a urob ďalší test

smelinkaa
autor
1. júl 2023

@stellarstar myslíš že 17 dni po styku sa môže ešte uhniezdovat?

veronikaszabova
1. júl 2023

@smelinkaa ak by si uz mala taketo priznaky tehotenstva, tak testy su uz jasne pozitivne a tiez aj krv.
Priznaky su zo zvysujuceho HCG, takze to vidim skorej na PMS a psychiku.

selena_luna
1. júl 2023

@smelinkaa krvne testy su presnejsie ako tie z mocu. Ukazuju ovela skor 🤷‍♀️Takze, zial, skor ver im. Ovulacne testy su uplne mimo - tehotensky a ovulacny test su totiz citlive na uplne iny hormon. Lh nedetekuje tehotenstvo.
Ak nebudes mat ms, ries s dr.

sajmonka_1216
1. júl 2023

pri mamateste to kľudne mohla byť aj falošná čiarka.. po toľkých dňoch by bola silnejšia
a slabá čiarka na ovulačnom nie je pozitívny, ale negatívny..

stellarstar
1. júl 2023

@smelinkaa myslela som na posunutú ovu

pet888
1. júl 2023

@smelinkaa mohlo ist aj o biochemicke hned v uvode tehotenstva. Ale kludne aj PMS a falosne pozitivny test,PMS ma totozne priznaky ako tehotenstvo.

domka222
1. júl 2023

Keď je krv negatívna, test by som nebrala vôbec do úvahy, ak nebol jasne pozitívny. Nejde o tehotenstvo.

rebrambora
1. júl 2023

Ved aj v navode pri teste mas napisane, ze mas si to nechat potvrdit lekarom.
Mysel robi vela a podla mna je to prilis skoro na tehotenske nevolnosti. A samozrejme, ze na krv sa da spolahnut - test nie.

smelinkaa
autor
1. júl 2023

Ďakujem za nazory 🙂

spspollakova
2. júl 2023

@smelinkaa ahoj, no ja som do 8 týždňa mala stále test negatívny. Tehotenstvo mi potvrdil až lekár. Ale vedela som že som tehotná bola som unavená viac ako predtým .

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spspollakova
3. júl 2023

@julia2002 nie ale príznaky ako keby som mala dostať

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre