Testy su pozitívne, krv negatívna

natalyas
25. mar 2014

Ahojte, uz dva tyzdne mam podozrenie, ze mozem byt tehotna. S manzelom sme sa o babatko snazili, ale nakolko este dojcim svoju 15mesacnu dcerku, tak som este ani nemala menstruaciu. Naposledy som ju mala pred dvoma rokmi. Tyzden mi vsak bolo nevolno, stale som unavena a pobolieva ma podbrusko, presne tak som sa citili aj pri dcerke. Nedalo mi to, urobila som si testy, najskor boli negativne, po tyzdni som robila test Pepino a ten bol pozitivny - do minuty mi ukazal ciarku, sice slabu ale ukazal. Na druhy den som bola objednana na kontroli k doktorke, tak som si rovno dala spravit testy HCG a vysli negativne, ani na sone nic nevidela, vraj je vsetko v klude bez znamok tehotenstva. Dnes som si robila test Rapiclear a bol tam jemnucky pruzok, viditelny len pod istym uhlom. Ja mam velmi silny vnutorny pocit, ze tehotna som, ale kedze tie krvne testy vysli negativne, tak to tak asi nie je, vsak?

lucinka0503
25. mar 2014

@natalyas Tak keď Ti višlo hcg z krvi negatívne a ani na usg nič doktorka nevidela,tak potom nechápem prečo si dávaš falošné ilúzie do hlavy,že si tehu.Testom never a najmä tie čo ukazujú duchov,je tu o tom X článkov a stále dookola sa tu riešia falošne pozitívne testy.Kedže si nemala ešte menštruáciu,kedže kojíš,tak si myslím,že je veľmi malá pravdepodobnosť otehotnenia,kedže nemôže nastať ovulácia.Počkaj si na to,kedy začneš mať pravidelnú nenštruáciu a potom sa môžte snažilkovať.A jedna rada:zbytočne nekupuj testy a netestuj skôr pokiaľ Ti nebude meškať menštruácia.Zbytočne vyhodené peniaze a nádeje formou dušíkov a potom tu dávať fotky a upravovať ich do negatívu a potvrdia Ti niekoľko žien,že niečo tamtvidia a nakoniec planý poplach a nasleduje veľké sklamanie a trápenie.Uvoľni sa,venuj sa dcérke,manželovi,neboj ono to príde vtedy keď má...

hviezdicka111
25. mar 2014

@natalyas no ak je krv negativna, tak tehotna nebudes....poznam babu, ktorej vysli dve jasne // krv negativna...tehotenstvo to nebolo...cize medzi testami akejkolvek znacky sa najdu aj zle kusky 🙂
inak ciarka viditelna len z urciteho uhla - na taku by som sa vobec nespoliehala...keby si bola tehotna, ciarka by silnela 🙂
ale drzim palce, nech sa coskoro zadari 🙂

cuculik1
26. mar 2014

@hviezdicka111
@natalyas tak ja som jasny pripad toho, ze krv bola uplne negativna a tehu som bola. vsetky domace testy mi ukazovali, ze som tehu, jasne silne ciarky a krv negativna. dr mi povedal, ze obcas telo tak zareaguje a ze mi testy mozu ukazovat, ze som tehu aj ked nie som... nezdalo sa mi to a sla som na krv opat a ta uz bola jasne pozitivna s velmi vysokym hcg, takze mi povedali, ze aj pristroj, ktory to v labaku vyhodnocuje sa obcas sekne a ze nie som prvy pripad...

natalyas
autor
26. mar 2014

@cuculik1 dakujem.. ja idem na dalsie testy o tyzden, tak sa uvidi.. aj ja som pocula o pripadoch, kedy krvne testy vysli negativne a nakoniec z toho bolo tehu.. ale nechcem si robit zbytocne nadeje.. najzvlastnejsie je ze sa na tehotenstvo aj citim, ale mozno to nakoniec bude prichadzajuca menstruacia.. aj ked veeelmi by som si to babatko priala..

adeala
26. mar 2014

@natalyas sprav si rapiclear test ešte raz zajtra. Ak zosilnie čiarka, tak tehu môžeš byť, ak nie, tak nie.. Ale aspoň budeš bližšie k odhaleniu 😉

majka_3
26. mar 2014

@natalyas hod fotky ako tie testy vyzeraju... 😉 a aky odstup je medzi tymi testami? kolko dni?
mohol to byt aj jasne pretlacena druha ciarka cize o praveho ducha sa nejedna....ako hovorim hod foto...

natalyas
autor
26. mar 2014

@majka_3 fotku mam len jednu, ktoru som posielala kamoske, ta vravela, ze mala presne taku istu ciarku, ked bola tehu.. rozdiel medzi testami je dva dni.

natalyas
autor
26. mar 2014

@majka_3 v skutocnosti ju bolo vidiet jasnejsie.. aj muz hovori, ze na tej fotke to je bledsie

donna11
26. mar 2014

@natalyas akurat som pisala v inej teme, radsej skus iny test, len nie rapiclear..pepino test ma zvycajne len modre tehu testy a zlte su ovu testy..mozno to vo vyrobe zamenili..skus inu znacku a uvidis..

natalyas
autor
26. mar 2014

@donna11 no urcite som kupovala tehu test, tym som si 100% ista.. ale toto ma nenapadlo, ze by mal byt modry...

aurora88
26. mar 2014

aj ja som dokaz toho, ze negativna krv este nemusi znamenat ziadne tehotenstvo, ja som si robila test asi 10 DPO, vysiel uz celkom slusne pozitivny (ziadny mikroduch, ktoreho by som musela lupou hladat), o 3 dni opat to iste, v ten den som bola u lekara, vzal krv a ta vysla negativne.....na sone nebolo nic vidiet, vraj mam ocakavat MS.....po tyzdni nic, opat navsteva u lekara a tam uz bola krasna dutinka s plodom 🙂)....aj labaky maju iste hranice, pod ktoru beru krv ako negativnu, aj ked tam nejake to HCG je 🙂....este by som pockala taky tyzden, prip. skusila iny test a potom sla k lekarovi zas 🙂

donna11
26. mar 2014

@natalyas no neviem, skus inu znacku..a pisala som, ze oni mohli vymenit testy do tych skatuliek, miesto tehu dali ovu..ja som pri takejto ciarke mala aspon okolo 30ky hcg..a dr by musela vidiet aspon vysoku sliznicu..

sisisi
26. mar 2014

@natalyas pepino malo nejaku chybnu seriu, v tehu testoch boli zlte ovulacne...

natalyas
autor
26. mar 2014

@donna11
@sisisi baby asi matr pravdu...akurat mi pisala kamoska ze v dvoch DMkach nemali ziaden z tychto testov..zrejme ich stiahli z predajne.. tak nic☹ skusame dalej

dada87
27. mar 2014

@natalyas to je ovu ja som mala na nich jak s vyxou to nie je tehu test.nech sa zadari ☹ 🙂 🙂 🙂

natalyas
autor
27. mar 2014

@dada87 ano, uz som na to doslo aj ja, vo vyrobe nastala chyba a zamenili ovu testy za tehu testy, dali ich do zlych baleni.. uz ich aj stiahli z predajni.. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre