Testy sú negatívne, ale mám bolesti panvy

monulkaaaa
4. dec 2021

Ahojte baby, precitala som uz snad asi vsetko o tejto teme a stale som na vazkach ako to so mnou je 🤔 MS mi meska 5 dni, a pritom sa mi to vobec nestava 😒 Snazime sa o babatko, este len druhy mesiac, takze by som mohla byt aj tehotna, problem su vsak tehotenske testy ktore mi vysli vsetky negativne, jeden vysiel tak ze s prizmurenym okom asi duch, ale aj tycinkove aj digitalny boli negativne 🤔 uz 5 dni mam bolesti ako keby v celej panve, vizera to na priznaky ked ma prist MS, ale ona stale nic 🤷‍♀️ V pondelok pojdem k Dr. ak ma v tejto dnesnej dobe neodbije po telefone 🙄 to uz bude meskat 8 dni. Boli ste niektora v tejto situacii? Ako prebieha vysetrenie? Len sono? Najviac ma obtazuju tie panvove boleesti 😒

zowie
4. dec 2021

@monulkaaaa však môžeš byť tehotná ale aj nemusíš, môžu ti napísať že ženy to mali rovnaké a boli tehotné ale aj iné že to mali rovnaké a neboli tehotné. Ukáž testy. Ak tam je čo i len slabá druhá ciarka môžeš byť tehotná a ak ti vychádzajú negatívne čakať. Dakomu ukáže pozitívny až na 10 a viac dní. Môj dr mi vravel že najlepšie keď mešká dakych 10 dní až vtedy k dr. Tak ešte počkaj, urob test neskôr

mia78111
4. dec 2021

@monulkaaaa ak máš bolesti v panve, tak to môže byť aj zápal.

monulkaaaa
autor
4. dec 2021

@zowie prikladam aktualny test negativny clearblue z dnesneho rana, akurat sa mi zda podozrivy ten trosku nalomeny rozok, asi to tam tak nema byt 🤔 takto som to uz ale rozbalila. Pre istotu robeny potom este aj tycinkovy, ale ten uplne negativny, ani naznak 🤷‍♀️ Zapal mocovych ciest som mala asi 2 mesiace spat, to som mala vtedy prvykrat v zivote, a tie bolesti a priznaky su teraz uplne ine, pekne som to mala preliecene ATB, aj MS prisla potom nacas. Ze by sa to prejavilo az takto neskoro? Beriem par dni Femibion 1,napadlo ma ci to nemoze byt z toho, nejaky sprievodny ucinok, ze by mi to MS tak posunulo? 🤔 Pri prvom tehu, mi test vysiel pozitivny uz na 3ti den meskajucej MS a dokonca zaludocne tazkosti som mala este ovela skor 🙈 tak ja to teraz nechapem 😒 nemam ziadny stres, len som na materskej s 2rocnym drobcom 😃

petamich
4. dec 2021

podla mna tehotna nie si - to su take pripady jeden z x "test im ukazal az na 300. den meskania" - chapem, ze asi chces, ked sa snazite ale za zivot nam menstruacia meska/la xkrat a ked sme sa prave nesnazili o dieta, tak sme sa nad tym ani nepozastavili - mozno sa mylim a budes ta jedna z x ale skor si myslim, ze dovod je inde

Femibion je vyzivovy doplnok a nema absolutne ziadny vplyv na cyklus

monulkaaaa
autor
4. dec 2021

@petamich ano, aj ja s tym pocitam momentalne ze asi nie som tehu, len mi vadia tie bolesti 🤔 viacej dni uz je to celkom neznesitelne. To ani pred a pocas MS tolko bolesti nemam. Tak sa bojim aby to predsa len nebolo nieco zle, nejaky zapal alebo nieco inee 🥺 kedy ist k lekarovi?

jaskolka
4. dec 2021

@monulkaaaa už si mala ísť k lekárovi.. Na čo chceš čakať? Necítiš sa dobre, mešká menzes a máš bolesti.. Kľudne to môže byť zápal, cysta, myom.
Nie každé meškanie je tehotenstvo. A u teba to takmer určite je niečo iné. Takže smer lekár čím skôr

cecilia29
4. dec 2021

Záleží kedy si mala ovuláciu. Ja som mala 11 deň po ovulácii test snehobiely a 15 dní po jasnu čiarku.
A úplne bez príznakov

petamich
4. dec 2021

@monulkaaaa ja by som radsej uz sla, ak by to bol nejaky zapal, drzim paste 🤞🏻

monulkaaaa
autor
4. dec 2021

@petamich dakujem, v pondelok isto pojdem, dovtedy neviem ako vydrzim, stale nad tym premyslam 😞

zowie
4. dec 2021

@monulkaaaa no už len čakať pár dní. A skús iný typ testu ešte

monulkaaaa
autor
6. dec 2021

@zowie skusala som aj iny, ale tiez negativny. A dnes u lekara ze nic nevidi, ani tehu, ani cysty, ani iny problem preco by to malo meskat, tak nevieme 🤷‍♀️ zajtra idem darovat krv, tak teraz by to prist este nemuselo 🙈

deniska2107
7. dec 2021

Chodila si do školy??? Dávala si pozor na biológii? Mužské spermie prežijú v tele až 5 dní a kým sa uhniezdia trvá ďalších pár dní.... Takže sa skludni nebuď stíhačka. Urob si test až na ten 8 deň. Čo to ukáže. A príznaky žiadne nenamyslaj si. Tie prídu v tehu postupom času. Ja som nevedela že sú tehu do 2 mesiaca... A sú tu na to poradne Proč sa nespitas tam?A tie bludy čo sem dávajú niektoré vysokoškoláčky že majú po 3 dňoch príznaky to ani necitaj. Ak chces bábo nebuď v napätí a uvoľní sa.... Ale test ti nemusí ešte nič ukázať... Lekár ti povie najlepšie. Mne test neukazoval nič až do 2 mesiaca až potom mi zobral lekár krv. A to mi ešte pychali injekciu na vyvolani menštruácie. A nič sa nedialo tak mi zobral krv tak zistil že som tehu ... A 2 dní potom. Mi to ukázal aj test... Takže tu sa zbytočne pýtaš lepšie je ísť k lekárovi. No keď ťa bolí panvové dno a nemáš menzes môže ísť skôr o zápal.... Ak máš mať Mimi príde to daj tomu čas... A prajem nech ti to vide podľa tvojich predstáv

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre