Už deviaty deň mám špinenie

liwulka
30. máj 2018

Ahojte baby, prosím poradte, už asi 9ty deň mám také jemné špinenie.. niektorý deň úplne že len trošičku, niektorý tak akoby mi začínala M.. vôbec si to neviem vysvetliť, je to o 12 dní skôr ako som mala dostať M.. a tú mám pravidelnú..
Presnejšie:
- posledná menštruácia 4.5
- 14.5 a 19. 5 sme sa snažili, 19. - ovulácia
- 22.5 začalo to špinenie
- test negatívny zatiaľ
Stalo sa niektorej niečo podobné? čím sa to dá vysvetliť, môže to implantačné špinenie byť v takom čase a trvať aj tak dlho?
Ďakujem vopred za rady 🙂

buducanevesta12
30. máj 2018

Aj na začiatku tehu môžeš mať takého spinenie. Ja na tvojom mieste by som počkala aspoň do dňa kedy ti ma prísť mrcha a vtedy si rob test. Niekedy si v tom ale ti pre nízke hcg v rannom tehu test neukaže. A sú aj baby ktoré majú mrchu a sú v tom 🙂 veľa šťastia 🙂

veronika0122
30. máj 2018

Áno, test ešte nerob je to priskoro a mohla by si byť sklamaná. Počkaj a výsledok bude presnejší 😉

lilyianka
30. máj 2018

@liwulka ja som takéto spinenie mavala bezne pred ms..a mohlo to byť kľudne aj týždeň či dva pred...

liwulka
autor
31. máj 2018

Dakujem Vám za odpovede,
@lilyianka aj ja mávam pred ms špinenie jeden, dva dni pred ale toto? Ešte stále to trvá, 10dní je vela podla mna.. najhoršie na tom je, že gyn mám na vychode a žijem v Ba :( musím prosto čakat, neviem kedy najskôr sa tam dostanem, poprípade či môžem zmenit lekára bez toho, aby som si najprv od predošlého zobrala zdrav dokumentáciu..

cuttina
31. máj 2018

@liwulka Mozes ist na jednorazove vysetrenie, v BA je takych sukromnych kopec. Aj ja som tak bola, ked moj gyn. bol na dovci.

jm1988
31. máj 2018

@liwulka môže aj lekára zmeniť. Ten nový si vyžiada dokumentáciu od predosleho

liwulka
autor
31. máj 2018

@jm1988 Ale nevezme ma hned na vyšetrenie, až ked bude mat tu dokumentaciu, či?

cukricek4
31. máj 2018

prvy mesiac ti test moze ukazovat negativny vysledok a pritom mozes byt v tom..treba len vyckat nejake to obdobie..

jm1988
31. máj 2018

@liwulka vezme, veď si najprv zavolaj či by ťa vzal a tá objednajú.... Alebo povedia aby si prišla

matula12199
9. júl 2019

@liwulka ahoj mám rovnaký problém ako si dopadla? Bola si tehotná?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre