Špinenie, slabé krvácanie a znovu špinenie. Čo to môže byť?

majklica
13. feb 2013

Ahojte,mam taky "problem"...tyzden pred menstruaciou som zacala spinit.Teraz ked mam mat menstruaciu,som mala uplne slabe krvacanie aj so spinenim.Potom to prestalo na jeden den,uz som si myslela ze je menstruacie koniec.Ale na druhy den zasa,ale uz len spinenie. Dnes som mala taky jemny vytok a trosicku krvi,ale vsimla som si,ze nieco zo mna vyslo..Taka akoby gulicka mala..Vobec neviem,co to je..Minuly tyzden som si robila tehotensky test a vysiel negativne...

hruska82
13. feb 2013

Moze to byt hocico....mozes byt tehu ale taktiez prechladnuta alebo to mohlo byt ovplyvnene vonkajsimi vplyvmi (stres, choroba, atd.). Skus si spravit testik a ked vyjde negativny, tak zajdi radsej k lekarovi. Drzim palce, aby to boli dve // 🙂

zuzka262
13. feb 2013

Ja som mala taky isty problem ked sme sa sanžili, m mi meškala potom prislo to spinenie a trvalo skoro 2 tyždne... nakoniec som isla k lekárke. Ona vravela, že som mala hormonálnu poruchu. No ja neviem co to bolo, ale pocas snaž som mala furt takéto problemy. Však zajdi k lekarke a uvidis... 🙂 😉

mariankamk
14. feb 2013

Hormonalna porucha. Ked je to už teraz ok, tak sa snaz byť v pohode. Ak by sa to opakovalo aj o mesiac, vybehni potom k dokimu.