Záhadný duch na teste

w_ee_wee
29. jún 2020

Ahojte, už sa niektorej stalo, že meškal menzes a po 3 dňoch mala ducha na teste a potom negativny? a menzes stale nikde už vyše týždňa?

amelia000
29. jún 2020

@w_ee_wee vacsinou si zeny potom spravili dalsi test.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
w_ee_wee
autor
29. jún 2020

@amelia000 robila som si po dvoch dnoch bol negativny a aj po dalsich 3 a bol negativny...a uz je to 10 dni čo mi meška...

aurelka1
29. jún 2020

@w_ee_wee ahoj mne to už mešká 18 dni a test je stále negatívny🥵😀.... čo to môže byť?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
w_ee_wee
autor
30. jún 2020

@bambulienka25
@aurelka1
veru babule netusim, vyzerá to na to biochemické. Budem múdrejšia po návšteve gyndy..chystám sa koncom týždňa
ale vy už ste dlho bez menzesu, to už ste mali byť dávno u gyndy...aby vás pozrela

aurelka1
30. jún 2020

@w_ee_wee bola by som veľmi rada keby som mohla ísť k lekarovi lenže som v zahraničí a tu riešia všetko ces tel od včera čakám na telefonát a stále sa mi este neozvali takze už sama neviem co si mám otom myslieť či mám nieake zdravotné problémy alebo som tehu 🙁🙁

w_ee_wee
autor
1. júl 2020

@aurelka1 aha :/ tak to je nahouby. JA tomu nedavam sance, ked test je negativny po takom case. Je to urcite nieco ine. Zajtra budem mudrejšia, možem ti potom napisať čo to bolo u mna...

aurelka1
1. júl 2020

@w_ee_wee aj ja si myslím že to bude niečo iné.....jasne budem veľmi rada ak mi dáš vedieť ako si dopadla😘

w_ee_wee
autor
2. júl 2020

@aurelka1 tak zevraj mam po ovulacii. ze sa mi asi posunula kvoly stresu. tak ze za 1,5-2 tyzdne by som mala dostat menzes. Sono bolo inak v poriadku. tak uvidime ci to tak bude 🙂

aurelka1
2. júl 2020

@w_ee_wee no uvidíme ako to dopadne dnes som zase robila test bol negatívny takze už fakt neviem 🙁🙁ako sa hovory čas ukáže

stastko123
8. júl 2020

Baby čo poviete? Mešká mi to ale nejako sa mi ten test nepozdáva ako pozitívny čo si myslíte? Spodný včera vrchný dnes

aurelka1
8. júl 2020

@stastko123 ahoj neviem skús počkať 2 dni a správ si nový test🙂 mne mešká 26 dni a test je stále negatívny stále čakám 😍

w_ee_wee
autor
8. júl 2020

@stastko123 velmi slabulinke. Pockaj dva tri dni a skus. Ono ja som tiez mala ducha a nic z toho. Radsej sa dopredu netesit, kym tam nie je silna druha ciarka, aby nebol clovek sklamany. Kolko ti meska?

stastko123
8. júl 2020

@w_ee_wee ešte len krátko 3 dni :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre