Žlté teliesko na sone

wewo
9. máj 2012

Ahojte,v pondelok som bola u lekara lebo som mala bolesti vajecnika. Robil mi sono a vravel,ze tam je 36az38mm zlte teliesko.poslednu MS som mala 1.4 a odvtedy nic. Nemam ziadne naznaky ze by mala prist.moze to znamenat ze som tehotna,pretoze on o tehotenstve nic nepovedal.
Budem rada ak mi poradite
Zatial dakujem

bettynka222
16. dec 2014

@lulu2007 ale mozes mat dokonalý cyklus a ovulacia ajtak moze byt zle načasovana...
Zajtra uvidis. Držím palce

lulu2007
16. dec 2014

@bettynka222 dakujem..poobede dam vediet 😉

bettynka222
16. dec 2014

@lulu2007 super budem čakať 😊 verím ze to bude dobre.

majulikhubova
11. mar 2015

Ahojte baby, bola som na pravidelnej preventívke včera 10.3... no, môj doky ma úplne vydesil. Povedal mi, že vaječníky sú ok, že som ovulovala z pravého, a že tam vidí žlté teliesko. No že mám zvýšenú hladinu ženských hormónov, a že sa mu na ultrazvuku nepáčia tmavé miesta v okolí vývodu neviem čoho? :D nepochopila som, žlté teliesko som videla aj ja. Poslednú ms. som mala 21.2. a 2.3 som mala s mojim budúcim manželom pohl.styk nechránený a prerušovaný... bolo to dosť divoké, takže sme si nejako extra pozor nedávali.. včera som špinila, -mala som taký slabo hnedo-ružový výtok? netuším aká prímes farieb to bola, ale nebol hnedý, skôr ružovo-hnedý? netuším. Dokymu som sa sťažovala na bolesť pŕs, kt. ma bolia pred ms, počas ms, po ms...-skoro furt,... a tiež ma pobolieva v podbrušku, tiež skoro stále,.. tiež som mu hovorila, že ma bolia lýtka... skoro ako na chrípku. ... vravel , že moje telo je pripravené na tehotenstvo... viac ako kedykolvek predtým... no, k preventívke mi povedal len tolko, že mam ist na endokrinol. a dat si zobrat hormon prolaktin, - kvoli prsiam... a povedal, že zatial sa k tomu nebude vyjadrovat, uvidi aké budu vysledky z vyteru, a endo... ale, poviem vam isla som pokakana od neho... pretoze, povedal mi, ze som zdrava, no ... ze sa mu cosi nepozdava, ze krasne vidiet zlte teliesko.... myslite, ze mozem byt tehotna? dakujem .

elenita
11. mar 2015

@majulikhubova A lekára si sa na to nespýtala? 😕 či môžeš byť tehotná mám na mysli...

majulikhubova
11. mar 2015

Nie. Bola som uplne v strese. Zabudla som este povedat- ze v case kedy mohlo dojst k oplodneniu, som mala natahovaci vytok...:/ toho 2.3

dexter27
27. máj 2015

ahoj no ja som dneska bola u doktora na sonografii a tiez niečomu nerozumiem mam tam napísane:
ovar. 1.dx. 38x27mm s corpus 22 mm, neviete čo to znamená?
na konci v závere mam ovulácia na pravom ovariu
diky

mamina87
11. jan 2016

@strapco13 ahoj ..chcem sa opytat v mene kamosky ...dost stepujeme ...lebo akurat ako mala ovulaciu tak priatelovy sa smiklo ..mala pichanie ..je viac unavena a zacal ju boliet chrbat a v noci dostala krce ..a krvacala iba pri cikani ..dnes bola pri lekarke a jej povedala ze je tam to zlte teliesko ...ale ze na ultrazvuku nic nevidno..a ma este pockat..teraz sme dost v pomykove lebo nevieme ci ide o potrat alebo sa to malicke este udrzi ...co by bola velmi rada ...sme uz zufale s toho...vopred ti dakujem za odpoved

simon32
7. aug 2018

Baby je mozne ze mam zlte teliesko a sliznicu vysoko a gyn dnes povedal ze mam cakat kramy meskaju mi tyzden vdaka a na tom.istom vajecniku aj cystu mam :'(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre