Nočné jedenie 8 mesačného dieťaťa

romanka_369
9. aug 2014

Ahojte dievčence..uz dávnejšie som písala o katastrofálnom spanku môjho synceka..ale,je to čoraz horšie..ide o to že opet začal jest v noci a to dva krat :(..boli dni keď nepapal vobec a teraz zas toto..je mi jasne ze by nemal uz v noci jest a to sme na umelom..vecerny rituál mame vždy okolo ôsmej (kupanie, papanie,spanie)..nezalezi na mnozstve ktoré spapa vždy si pyta este okolo 11 a potom okolo 3 v noci a to zakaždým stiahne 150ml..kazde rano je umravcany a občas grcka myslím ze ho s toho boli brusko lebo mu stale pracuje..lenze ked mu nedam tak len reve, mrvi sa, pisti a putuje po postieľke :(..neviem čo s tym..nepomaha ani večerna kaša, ani chlebik, ani nic na vecsie zasytenie,a v noci ani oklamanie vodou :(..ak ste mali niečo podobne tak ako ste to riesili.?

bimba01
9. aug 2014

Ahoj. Moja toto robieva tak raz tyzdenne. Ze sa v noci okolo 3tej zobudi. Niekedy bic nepomaha a musim jej dat asi po hodine uspavania pit a to stiahne 210ml a v sekunde spi, ale vacsinou sa mi ju podari uspat v manduce. Skusam vsetky sposoby na uspatie, mlieko je posledne co jej ponukam. Skus ju uspat najprv, lebo takto si skor ci neskor vytvori navyk ze na kazde zobudenie dostane mlieko. Drzim palce.

janinka007
9. aug 2014

že katastrofálny spánok 😀 čo som mala povedať ja,ked som mojho malého tri roky kojila, aj v noci sa aj 10x na mňa pricucol...tri roky som sa nevyspala a ani ma nenapadlo sťažovať sa,skôr okolie ma už od toho odhováralo...

tilda
9. aug 2014

@romanka_369 je to uplne ok ;)

lucia_b23
9. aug 2014

Ahoj,my sme mali podobny problem.moja mala pila mlieko v noci pomaly do roka,sice len jeden krat nad ranom. Od pol roka jej zacali vychadzat zubky a kazdy jeden sa jej predieral velmi tazko a preto mala aj velmi zly spanok,tak ma napada ci nahodou nemate ten isty problem? Mozno nie je ani tak hladny ako skor to,ze ho mliecko upokojuje,ked ho nieco trapi.ja som jej mlieko na noc prestala davat predtym ako mala mat rok a zvykla si po par dnoch.prve noci sa budila a pytala si,ale dlala som jej miesto toho trosku cajik,kedze bolo vtedy aj dost horuco a po tyzdni si odvykla uplne,odvtedy bol aj spanok vyrazne lepsi,aj ked zubky nadalej dali njektore noci zabrat.

mariamayi
9. aug 2014

@romanka_369 Každe dieťa je iné, ale mylsím, že keď Ti toľko stiahne, tak je hladný. Aj ja mám 8 mesačného a v noci je hore aj 7 krat, niekedy viac, inokedy "len" 4 krat a kojim ho 🙂

brady1
9. aug 2014

@romanka_369 podla mna je smadny je teplo,daj mu cajik ten skor oklame ak aj trochu pocituje hlad a ked ten nezabere tak skus namiesat redsie mlieko.

icunami
9. aug 2014

To vobec neni taky velky problem, my teraz papame cez noc aj 5x, proste ma obdobie ked chce viac. A nikde neni napisane ze ako 8 mesacne maju prespat celu noc, je to podla mna sprostost, prepac za neslusne vyjadrenie, ale ani moj starsi syn to nerobil. Tiez som ho kojila do 2,5 roka, proste to je tak. A dcerku este stale kojim, a nepovedala by som ze mam menej mlieka. Je to obdobie a to prejde.

esterba
9. aug 2014

@romanka_369 mas normalne 8-mes dieta s normalnym spankom a s normalnymi stravovacimi navykmi. Otazka znie trochu ako vtip 😒

silviettaa
9. aug 2014

ahoj, ja som mu v podobnom období, keď sa náhodou v noci zobudil, začala ponúkať len vodu a potom zaspal...lenže voda samozrejme nebola taká chutná ako mlieko, tak sa čoskoro prestal budiť úplne a spával celú noc až doteraz 🙂

romanka_369
autor
9. aug 2014

Tym ktoré sa snazite pomôcť ďakujem a tie zbytne si blbe pripomienky nechajte pre seba..chcela som pomôcť..nevtipkujem a ani sa nestazujem..noc a jeho spánok som opisala okrajovo, pretoze by to bolo na dlho..pokial viem som na stránke kde si mamicky takto navzájom pomahaju tak ako nerozumiem z akého dôvodu ma kritizujete..

papinotata
9. aug 2014

ano, je to normalne....

alohim
9. aug 2014

Môj mladší má 10 mesiacov a v noci papá tiež dosť často, najmenej 3x, ale niekedy aj 6-7x 🙂 neriešim to, lebo to prejde, plánujem kojiť tak max do 1,5 roka 🙂

livocka21
9. aug 2014

@romanka_369 co by som ja dala zato keby sa moj syn budil lin dvakrat za noc....moj ma 10 mesiacov, dojcim ho a v noci vstavame min. Patkrat....a to je uz lepsie...predtym sa budil kazdu hodinu...

lenka268
9. aug 2014

to je este male dieta, 8 mesacne babatko, tak ked si pyta tak potrebuje papat. Ziadne klamanie vodou, ved mu daj ked si pyta. Asi sa chcete vyspat ale aj to pride. Ja som tiez skusala kase vecer aby maly spinkal v noci, ale ziadny efekt to neprinieslo, tak som mu jednoducho dala a spal dalej. Maly ma 4 roky a do cca 3 rokov si pytal v noci UM. Nie kazdu noc, obcas. A do tych dvoch rokov cca aj dvakrat. Teraz stale pije UM vecer a rano, ale nie pravidelne, chuti mu tak mu dam .

zuzanockamt
9. aug 2014

@romanka_369 budi sa dvakrat za noc? ... ved to je pohodicka 🙂 ... syn jedaval raz az trikrat mlieko v noci zhruba do roka a pol 🙂 ... pil UM od narodenia ... krmila som na poziadanie, ziadne intervaly, sam s tym prestal 🙂 ... takze 8-mesacny je uplne super, ked sa zobudi len 2-krat ... inak kasou a hovadinami by som ho na noc netlacila, ja som davala len mlieko - UM ... travenie mal a aj ma uplne perfektne, ziadne bolesti bruska a to pil v noci mlieko fakt pravidelne

lady511
9. aug 2014

@romanka_369 2X je akože vela?..ja neviem ale ja som bola k malej v noci do 2 rokov hore asi 10x KAZDU NOC!!!!! a to som už bola pekne mimo 😒 .. ked si pýtala mliečko alebo som proste vycítila že chce mliečko dala som jej aj 4x..teraz ma naša 2r a 8m a budí sa na mieko 3x,, ale to k nej vstáv a muž,,,ja sa konečne vyspím.. 🙂 skušala som aj ja čajík ale to pomohlo len na chvílu lebo ju to samozrejme nezasítilo...netabulkuj si dieta,,kedy sa presne naje a že na druhý den sa tiež musí tolko a tolko a vtedy a vtedy najest,,žial niektoré deti su také že v noci si nepýtaju,,stačí im dat večer pred spaním,,no každe dieta je iné,,,mne nechcela papat ani kaše ani krupicu,,takže len mlieko a máme to doteraz a nielen v noci

dominix
10. aug 2014

Nasa mala ma 3 roky a 4 mes. a este sa niekedy zobudi, ze chce mlieko v noci...myslim, ze vstavat 2x za noc nie je az tak vela - teda ak dokazes potom rychlo zaspat...ja som do cca. 2 rokov nemala s tymto problem, potom sa to zhorsilo, ze som dlho nezaspala...A ani u nas nepomaha take, ze sa viac naje na veceru alebo pod. a ked sme skusali dat iba vodu miesto mlieka, to neuspelo 🙂

alenka777
10. aug 2014

@romanka_369 u nás je to presne tak, syn ma 6,5 mesiaca, do 4 mesiacov jedol len večer a ráno okolo 3 a od 4 mesiacov, je večer, okolo 11-12 v noci a potom okolo 2-3 a niekedy vydrží až do rána, ale niekedy je okolo 5.