Bonjour Luxembursko

rush
27. dec 2012

...nenasla som tu temu s tymto nazvom...tak ju zakladam a dufam, ze sa nejake maminky najdu ktore sa potrebuju zorientovat 😅 alebo su uz zorientovane a pomozu, poradia, poklabosia 😎

rush
autor
27. dec 2012

...a rovno by som mala jednu, dve, tri... otazky 😀 ako travite cas s detmi v hlavnom meste? alebo aj mimo? 😉
a existuje nejaka obdoba MK tam? nieco kde maminky kecaju? a nejaky mmb alebo bazar kde sa da kupit vsetko? napr. kociky ma konkretne zaujimaju 😉 dakujem za cenne rady a tipy a dufam, ze tu v teme nebudem dlho sama 😎

idul
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
idul
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcinek
27. dec 2012

@rush hkjg

rush
autor
27. dec 2012

@idul dakujem za tip 😉 popozeram sa lepsie a aj ten fb... 3.1. odchadzame...budeme byvat v hl.meste...tak sa potrebujem trochu zorientovat co nas tam caka..ako to tam funguje...aj s detickami, aktivity, slovenky/cesky mamicky, kde naj nakupit atd...kocik rozmyslam nechat na svk kedze ideme autom...to by bola hned polka zapratana....tak ale ak nezozeniem, co uz asi nezozeniem...bez kocara si to neviem velmi predstavit...manducu mam...ale predsa...a hladam bugaboo bee plus 😅 tak keby niekto z vas vedel o niekom, mozte mi dat kms pls...uvidim

@marcinek ??? 😅

rush
autor
27. dec 2012

@idul a ty preco nie si v tej skupine na fb? ty kde byvas? tiez si v luxe?

idul
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
idul
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rush
autor
27. dec 2012

@idul no super, to uz bude cochvila 😵 to sa vam len zmeni zivot 🙂 uplne ine priority, aktivity..vsetko ine ...ale naaadherne veci vas cakaju 😉 prajem pohodove tehulkovanie a bezproblemovy porod..a budes rodit tam? a partnera mas z sk alebo zo zahranicia? ste tam nastalo? a materska tam trva kolko? u nas sa to zomlelo takto na posl. chvilu tak ani nemam nic zmapovane co a ako tam funguje 🙂 musim rychlo nasavat vsetky info 🙂

idul
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rush
autor
31. dec 2012

@idul fiha no tak uplne inak to tam je ako tu...a dobre ze si sa rozhodla pre ten polovicny..sama uvidis...ako to dietatko potrebuje svoju mamicku mat co najviac pri sebe 😵
no mm tam ma nieco na praci na nejaky cas ...zatial nevieme na ako dlho ..cca rok? mozno menej....uvidime ako sa to vyvinie... trocha mi lepi takto do neznama..ale aj sa tesim...trocha zmeny 🙂 dufam, ze sa potom uvidime aj live 😵

STASTNY NOVY ROK 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre