Dátum pôrodu marec 2015

mimi_33
24. jún 2014

Ktora mate termin porodu v marci 2015 sem sa 🙂

besnota
25. jún 2014

Mozno sa pridam, kedy mas termin, uvidim buduci tyzden na kontrole

mimi_33
autor
25. jún 2014

@besnota mne by to malo vychadzat podla PM na 5. marec, ty uz ides na kontrolu? ja som sa este neobjednavala, ze ved je cas tak na 6 tt.

besnota
25. jún 2014

@mimi_33 ja som krvacala a mala som cystu, tak som zbehla pre istotu pre lieky, termin mam co som si kukla asi 3.3.15 😉

dusi
27. jún 2014

ahojte, mozno sa pridam aj ja, ale test nie a nie ukazat...

soffi
27. jún 2014

ahojte 🙂 zatial tak nesmelo 🙂 hcg zodpoveda na 3tt

besnota
27. jún 2014

tesime sa, lebo zatial je tu ticho 🙂 ale to sa casom rozbehne

1aduliatko1
27. jún 2014

Aj ja som si dnes nasla // 🙂 dufam, ze to vydrzime.

sue
28. jún 2014

...potisku sa pridavam 🙂 a klopem,aby som to neuriekla...Ms nemam dostat az v pondelok,a dnes som si robila 25kovy test a je tam //,slaba,ale viditelna,dnes kupim 10kovy a uvidime zajtra rano 🙂 MM ma narodeniny,bol by to krasny darcek 😵

maculiatko28
28. jún 2014

Ahojte.Tiez sa pridavam,vychadza mi to na 3.3. len to este nemam potvrdene lekarom,ale testy pozit.Bude to nase prve tak sa strasne tesim 🙂

mimi_33
autor
28. jún 2014

@maculiatko28 @sue @1aduliatko1 tesim sa s vami a gratulka, len nech nam to vsetkym dobre dopadne, hlavne prve mesiace nech uz prejdu a potom to uz bude pohoda.

1aduliatko1
28. jún 2014

@besnota aj mne kalkulačka vyrátala termín na 3.3.2015 😉

soffi
30. jún 2014

baby boli ste niektora na hcg, mne vyslo v piatok 31, a lekar mi dnes povedal ze je to vlemi nizke, co nechapem kedze podla tbaulky to vychadza na 3tt, mam ist na kontrolne vo stvrtok

mimi_33
autor
30. jún 2014

@soffi a to si ziadala o hcg ci ti ho sam lekar robil?

soffi
30. jún 2014

@mimi_33 ja som tam sla kvoli mykoze, al eupozornila som ho, ze mozem byt tehotna aby mi nedal nieco, co by mohlo uskodit, tak mi vzal vyter, na sono nebolo vidiet nic, a vzal aj hcg....a tak to vyslo

mimi_33
autor
30. jún 2014

@soffi jaj tak... ja som bola tiez min.tyzden na gynde lebo ma pichalo ako keby v pravom vajecniku s tym ze mi vysli poz.testy a na sone bolo vidiet taku bodku ako spendlikova hlavicka... ale krv na hcg mi nebral. Budem drzat palceky na stvrtok nech je uz hcg riadne vysoke.

soffi
30. jún 2014

@mimi_33 no tak ty to mas zasa naopak 🙂

mimi_33
autor
30. jún 2014

@soffi len najblizsie mam k nemu prist az 23.jula ci je vsetko ok, dovtedy sa mi to zda neskutocne dlho.

soffi
30. jún 2014

@mimi_33 to veru hej, ja mam co robit, aby osm vydrzala do stvrtku, uz som rozmyslala ze si trst urobim, ale aj sa obavam vyslekdu

mimi_33
autor
30. jún 2014

@soffi ja by som si veru spravila test na tvojom mieste... ja som min.tyzden testovala styri dni kazdy den a planujem si kupit este nejake testiky a preventivne spravit este. Existuju aj take s nizkou citlivostou ze hcg50 ci aj hcg100, nevies? Musim sa popytat v lekarni.

soffi
30. jún 2014

no mne vysiel pozitivny v piatok , hcg 10 je najnizsi

besnota
30. jún 2014

@soffi tiez by som si urobila test

soffi
30. jún 2014

@besnota ako vravim v piaotk som si robila, teraz uz nemam doma ziaden, a nevime ci to ma nejaky zmysel, prsia ma bilia ako slak , rano mi je nie najlepsie, a kedze uz jedno dietatko mam , tak mam s cim porovnat...verim tomu, ze je ako ma byt

zuzuzuzu13
1. júl 2014

Baby tak ako pozerám, tak sme tu skoro všetky na 3.3.2015 😀 😀 😀 Aj mne to tak vychádza, zatiaľ to ešte nemám potvrdené lekárkou, ale tak snáď je všetko ok 😉 4 testy ukázali dve // 🙂

1aduliatko1
1. júl 2014

ahojte, ako nás tu pekne pribúda...ja som ešte u lekára nebola 😉 robila som iba jeden tehotenský test pred 4 dňami a ten vyšiel pekne pozitívny (žiaden duch), ešte skúsim 1 o týždeň, či čiarka zosilnie.

sue
1. júl 2014

Ahojte 🙂 tak testy som robila každý deň od soboty a čiarka silnie, tak verím, že už patrí sem... termín pôrodu by mal byť 9.marec 2015 🙂 (posledná MS bola 29.5., ale mám 32dňový cyklus, ovulka bola pred 15 dňami...) ...k doktorovi pôjdem až na budúci týždeň asi v utorok 🙂 dúfam, že dovtedy to bude už úúúúplne jasné a isté 🙂

zuzuzuzu13
1. júl 2014

Tak ja idem k doktorke 18 teho a teraz v pondelok na krv🙂 tak snád bude všetko ok, lebo som bola minulého týždna a zatiaľ bol len vak.... 😎

besnota
1. júl 2014

Super krasne nás pribúda
Ja idem zajtra na kontrolu, lebo som mala cystu aj som krvácali minuly týžden
Teraz somrobila test a teda poriadne koľajnice, dúfam, ze bude všetko ok

besnota
1. júl 2014

@zuzuzuzu13 drzim palce, pozeram, ze uz mas 4 radosti, 🙂

majka2
1. júl 2014

ahojte. pridam sa aj ja na gyndu idem v piatok testy jasne tehu a datum na tehu kalkulacke vyratany na 7.3 2015 🙂

mimi_33
autor
1. júl 2014

Jej ale nas tu uz je, krasne sa rozrastame 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre