Košičanky a ich letné detičky narodené v roku 2010

terina25
31. mar 2011

ahojte baby.
keďže sa nemal nikto k tomu,aby založil tému,tak som ju založila ja.dúfam,že budete prispievať tak ako v téme Košičanky na začiatku tehu.

januliatko1985
22. sep 2011

@ivkafu tak to by bolo supeer, tak to moze byt stretko za kazdeho pocasia.My sme vacsinou cez tyzden tu v kosiciach a vikendy sme u nasich na spisi.takze buduci tyzden by mi to vyhovovalo od utorka do stvrtka, lebo pondelok mam o 16tej zubara a v piatok ideme na velke konikovske stretko z nasej sukromky.ale potom dalsi tyzden nemam zatim nic naplanovane.

kishinka
24. sep 2011

ahojttak ja tiež súhlasím, ale kedže som už nastupila do práce mám voľno iba doobedu, lebo na 14.40 chodím učiť, tak ked by sa dalo v doobednajšom čase bolo by to super @ivkafu ak ťa to nebude otravovať bolo by to super 🙂

januliatko1985
24. sep 2011

Noo, tak ja sa viem prisposobit, Matko ma este aj doobedny spanok, ale tolen taky kratucky, takze okolo takej 11tej by mi toaj celkom vyhovovalo, len sa treba este dohodnut, ze ktory den 😉

ivkafu
25. sep 2011

Cauko dievcata
som rada ze sa vam napad pacil, a ze vam to aj viac vyhovuje, my nemame nic na tyzden tak moze byt, moze byt aj do obedu, aj my este sice niekedy spime doobedu, ale tak nieje to kazdy den, uvidime ako to vide ked nastane ten spravny den 😉 😉 😉 .....co keby sme to dali na stredu, ale moze to byt aj v utorok a piatok 😉 😉 😉, napiste svoje navrhy . Peknu nedelu prajem
@januliatko1985
@kishinka
@lienka228
@terina25

januliatko1985
25. sep 2011

@ivkafu streda a utorok mozem, ale piatok mi to uz nevyhovuje lebo ideme mimo kosic,

ivkafu
26. sep 2011

@januliatko1985 ok, ale nenapisala este lienka, zavolam jej a zistim ci jej to vyhovuje a napiste ci moze byt ta streda alebo nie....

lienka228
26. sep 2011

ahojte dievcence, tak konecne sa mi podarilo dostat sa sem 🙂 ale bohuzial, my doobedu nemozeme... Brunko uz ma svoj rezim, cca o 10tej az 11tej zaspi a spi stale okolo 3 hodin, a potom az vecer okolo 20tej. takze my mozeme nieco podniknut az poobede. kludne sa teda dohodnite a stretnite sa aj bez nas a ak sa bude detickam spolu pacit, tak sa popripade mozeme stretnut aj niekedy poobede...

januliatko1985
26. sep 2011

@ivkafu no mne streda vyhovuje, len o kolkej potrebujem vediet, lebo muz ma tu v ke pojednavanie o 10.15 a bude travat tak cca hodinku, tak aby ma vedel hodit,hmm.

ivkafu
27. sep 2011

ok dievcence, 🙂 tak sme sa dohodli na stredu, len este ze o kolkej?.... tak ok moze aj na 10.00 ked ti to tak pasuje Janka... este sa neozvala Katka- @kishinka ze na kolku by jej pasovalo...... 🙂 , ale nam asi tak 😉

ivkafu
27. sep 2011

dievcata...zmena planu 😲 ....@kishinka Katke to na zajtra nevyhovuje, tak ale vyhovuje to @lienka228 Livke, tak streda ostava len sa to presuva na 15,00 + -..... tesime sa na stretnutie.... 🙂 🙂 🙂

januliatko1985
27. sep 2011

@ivkafu noa este mi presne popis kde to vlastne byvate 😉

terina25
autor
29. sep 2011

ahojte baby.ďakujem krásne za pozvanie na stretko,ale bohužiaľ ja nemožem.Mám 2 deti a nemožem sa s nimi nikam ,,pohnúť,,z domu.neviem si predstaviť ako by som s nimi cestovala v buse-s kočiarom a ešte aj so Sofi za ruku.takže bohužiaľ ☹ ale dajte aspoň fotky ako bolo 😉 prajem príjemnú zábavu.

no a čo u nás nové...boli sme na dovolenke na kréte.bolo super.aj keď s dvomi malými deťmi je to iné ako sami,ale tak čo už.aspoň trochu som si oddýchla.No a teraz opäť ten istý kolobeh.stále s deťmi...Sebinko má už 12 zubov.cez deň spí poobede,keď spí sestra-tak okolo 14.00-17.00+-.spí len raz denne,ale ani predtým nespal viac.v noci sa stále budí.aj túto noc mal strašnú.neviem,či kvoli zubom alebo čo..len je zaujímavé,čo na dovči spal a doma nie.toto ma už dosť serie,lebo som už taká unavená.a potom ešte celý deň behať okolo detí nevyspatá nie je bohviečo.chodiť chodí len za ruky a keď sa pozabudne,tak prejde trochu aj sám.spí stále s nami v posteli,akurát ho učíme na postieľku aspoň cez deň.ale v noci tam nechce byť.takže toľko o nás v skratke 😉

kolesarowa
3. okt 2011

ahojte kočky..aj MÁJ 2010 sa počíta za leto? 😀 Je tu nejaká mamina z Jazera? 😉

terina25
autor
16. okt 2011

no baby ako bolo na stretku?kde sú fotky? 😉

ivkafu
27. okt 2011

ahojte dievcence po dlhom case 🙂 , pozeram ze aj pomenene je to tu trosku.......

Pridavam zopar fotiek stretka.... inak uz sme aj zabudli ze nejake bolo, tak to letíííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀
Mame sa dobre, hlavne ze sme zdravi.....mame zatial krasnu jesen, tak si to uzivame, boli sme sice trosku prechladeny, ale zatial nas nastastie choroba obchadza.....
Kocky a vy co mate nove?
@kolesarowa jasne ze sa pocita......a je tu z Jazera @kishinka, ale ako sama vidis, tak tu chodime ako- kedy... 🙂

terina25
autor
27. okt 2011

juj baby,tak to muselo byť super na stretku.a tí vaši fešáci,či boli aj fešandy?krásne sú tie naše detičky 😉

terina25
autor
4. nov 2011

pridávam aj fotku svojho krpca

terina25
autor
4. nov 2011

a spolu so Sofinkou

szuana
23. nov 2011

Ahojte ...konecne som nasla mamicky z KE 🙂 som nova na tejto stranke tak sa este len zaucam 😀 prajem Vam pekny den

dicinka1
5. dec 2011

ahojte babule,potrebujem poradit?poznate niektoru tu ženu s koralkam imodrymi?

szuana
16. dec 2011

to sem ziadne mamicky nechodia ? 😀

januliatko1985
16. dec 2011

@szuana obcas chodia, popri tych nasich drobcekoch neni cas 😀 😀

szuana
17. dec 2011

@januliatko1985 tak to s tebou suhlasim ten moj ma zamestnava maximalne 😀 ked spinka tak mam chvilku kludu a pohodicky inak vobec 🙂

terina25
autor
17. dec 2011

@szuana
@januliatko1985 ja sem občas nakuknem,ale nemám šťastie na nikoho.a sama so sebou sa nebudem rozprávať 😀

demografka
17. dec 2011

ahojte, teraz som vas objavila :D ja som tiez z kosic a mam mladeho narodeneho na konci augusta, to sa rata 😉 byvame na KVP a okrem neho este mame 7 a pol rocnu kocku, druhacku...
tak tu obcas nahliadnem ako to ide... pekne sviatky

szuana
19. dec 2011

@terina25 tak to sme asi rovnako 😀
@demografka ahoj myslim,ze rata 🙂 moj je zase september 🙂

ivkafu
11. jan 2012

Ahojte mamicky, po dlhom case sa ozyvam a najprv vam chcem zapriat krasny rok 2012 po vsetkych strankach........ 🙂

Mame tu aj nove mamicky, tak vas vitam 🙂 u nas, ale ako ste si uz urcite vsimli 😉 , tak my tu chodievame tak parkrat za rok 😀 😀 😀 ...... kazda ma uz svoje radosto-starosti okolo drobcov. Mozno ze v toku 2012 sa polepsime 😅 a najdeme si cas aj na pokec.
Inak drobec nam robí obrovsku radost, je to maly výmyselník, ale najdolezitejsie je, ze je zdravý ..... pocasie je celu zimu na prd( sory), tak uz sa tesime na jar.

Dajte vediet o sebe ako sa mate s drobcami..... 🙂

Inak aj stretko by sa uz patrilo po zase dlhsom case, tak dajte vediet kedy vam to bude vyho... a my vas s drobcom cakame.
pozdravujem vas

januliatko1985
12. jan 2012

@ivkafu caf, tak aj ja by som bola za stretko, hocikedyyy, Matko spi okolo obeda, tak mne je to jedno, len nech sa vyjadria ostatne.
My sa tiez mame dobre, "uzivame " si zimu bez snehu, co uz, radsej nech uz je fakt ta jar.Tento vikend budeme vo Vlachoch, vy nahodou nie? lebo predyt co si mi volala, sme mali nabity program, tak sme nestihli sa stretnut.
Sme zdravi, vymslame furt nejake somarinky, blaboceme o 106 😀

ivkafu
12. jan 2012

@januliatko1985 aj my idem do Vlach, ked budete mat cas, tak daj vediet, my mame volny program anic nemame na plane 🙂

lienka228
20. jan 2012

ahojte dievcence 🙂 uz som si povedala, ze si najdem na vas cas. mame sa dobre, sme zdravi a vcera nam konecne vysiel 13.zub (ocny), zatial len spicka, ale aj to je uspech, lebo uz vyse 2 mesiacov sa trapime, vsetky 4 ocne rastu Brunkovi naraz ☹ dnes sme sa boli sankovat, vcera nam napadlo dost snehu, ale uz aj sa topi... ale Brunko mal obrovsku radost zo snehu 🙂

aj ja som za stretko, poobede, lebo medzi 11 a 15tou maly spi... je to individualne, kazdy den inak zaspava a bud spi hodinu alebo az dve. dnes sa asi unavil, lebo sme stavali aj snehuliaka, takze uz od 12.15 spi 🙂

prajeme krasny vikend 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre