Košičanky a ich letné detičky narodené v roku 2010

terina25
31. mar 2011

ahojte baby.
keďže sa nemal nikto k tomu,aby založil tému,tak som ju založila ja.dúfam,že budete prispievať tak ako v téme Košičanky na začiatku tehu.

januliatko1985
21. jan 2012

@lienka228 tak ako este kojis? ja uz tyzden nekojim 😉

lienka228
22. jan 2012

@januliatko1985 poprosim recept na odstavenie!!! 🙂 ja este stale kojim, 2krat za den a v noci uz ani neratam, kolkokrat si pyta, ked len dvakrat, tak sa celkom aj vyspim. uz by som ho rada odstavila aj ja...

januliatko1985
22. jan 2012

@lienka228 takze salviovy cajik a homeopatika ricinnus comunnis a samozrejem neponukat vela prsko, bude trosku placu isto, ale ked chces skonict s kojenim, tak to urcite vydzis 😉

ivkafu
23. jan 2012

Kocky ahojte.....tak stretko moze byt tento tyzden okrem piatku, alebo na tyzden. My chodievame spinkat tak okolo 11-12hod. do najneskor 14.00 hod. my ostavame doma, tak napiste kedy chcete prist a budeme doma.... 😉 😉 😉

ivkafu
24. jan 2012

Tak nikto nema cas odpisat.... tak niekedy nabuduce 🙂 🙂 🙂

lienka228
14. feb 2012

Ahojte dievčence. Ako sa máte? čo máte nové? my sa máme dobre, Brunko bol trocha prechladnutý, ale nič to nespravilo na jeho akčnosti a neubralo mu to ani trocha energie 🙂 len vymýšľa stále, ale na druhej strane je veľmi šikovný a bystrý a milujem, keď na mňa volá mamíííí 🙂 🙂
v sobotu 4.2. som sa rozhodla, že ho odstavím, bolo to ťažšie, nakoniec som si prelepila bradavky leukoplastom, že maminka má bo a musela som mu to ukázať a tak mi uveril. tak len pohladkal a vypil mliečko z hrnčeka odvtedy aj vypije mliečko a aj si niekedy spomenie ešte,pohladká mi prsia a povie bo...som rada, že som vydržala kojiť 19 mesiacov 🙂
a každý deň sa Brunko naučí nové slovíčka a potom mi ich len opakuje, a ja sa len čudujem, ako rýchlo sa učí novým veciam 🙂
prajem pekný dník ! škoda, že už nemáme toľko času si tu písať ako počas tehotenstva ☹

januliatko1985
15. feb 2012

@lienka228 jeee, tak gratulujem k odstaveniu a vidis, ako to Brunko pekne zvladol.tesim sa.My sa mame dobre vsetko po starom, Matko je velky vymyslenik, je strasne sikovny, az sa niekedy cudujem, co dokaze. A co on nakecaaa,joooj, zacal ma volat "mamikaaa" a seba vola Matikaa, vsade dava to ika, ze babikaaa, toje babka 😅 no melie jak mlyncek vskuse daco nove povie, uz musime davat pozor , co pred nim povieme.

demografka
15. feb 2012

ahojte kocky, tak vy postupne odstavujete? ja som pomaly znizila pocet kojeni na 3 denne, mala som ATB a maly na nich dost zle reagoval, tak sme dali uz len ranne, vecerne papanie a po obednom spanku a je nam tak fajn... inac sme zdravi, maly sa ale naucil pistat az usi reze a dost to pouziva 😠 je to ale smejko inac... zatial si len tak brbloce pre seba, par slovicok ma, najlepsi je banan, ten povie bamba 😀 a comu som rada je, ze je velmi kludny, sedi pekne v kociku, nema problem byt zazipsovany vo fusaku a len pozerat okolo... to pri nasej Miske nehrozilo...
zacinam uz pomaly uvazovat nad riesenim od dalsieho januara, chcela by som ist aspon na polovicny do prace, ale do skolky tu na kvp mi ho vezmu az od septebmra, pod tri roky nevezmu... tak uvazujem, ci zvolim jaslicky alebo kazdy tyzden, na par dni svokru... ona je fajn, ale byvaju 100km od nas, cize by dochadzala kazdy tyzden na par dni... tak uvazujem co bude lepsie... vy uz riesite nieco take?
tak si uzite den

januliatko1985
15. feb 2012

@demografka ja zamestanie zatial neriesim, planujeme druhe babo, dufam, ze sa nam coskoro zadari a maly pojde do skolky od 3rockov 🙂

demografka
15. feb 2012

@januliatko1985 tak to mas ine, drzim palce nech sa skoro podari... ja uz mam pomaly po druhej materskej, teda som v polovici, ale uz pomaly nad tym uvazujem, lebo by som ho chcela dat od toho januara a to je uz vlastne dalsi skolsky rok, tak musim teraz zapisat... len neviem kam, ci tie jasle ci mama... ono to je riesenie len na pol roka, od septembra uz pojde maly klasicky do skolky... mlada je uz skolacka, tak to uz je iny level 😀

lienka228
16. feb 2012

ahojte, ja sa vraciam do prace uz tento rok, uz mame jaslicky vybavene, od aprila by som mala nastupit. druhe babo zatial neplanujeme a Brunko potrebuje byt v spolocnosti, vidim ako sa sprava, ked nie sme sami. je to velmi akcne a spolocenske dieta 🙂 bude to tazke, to viem, ale vydrzime to.
@januliatko1985 drzim palce, nech sa podari sestricka pre Matka 🙂 ja velmi tuzim mat este dcerku, dufam, ze sa nam potom podari 🙂

demografka
16. feb 2012

@lienka228 a mozem sa spytat kam ide do jasliciek? nas Matejko je tiez akcny, ma rad deti tak sa tiez nebojim, len neviem kam s nim... ale asi sa zajtra pojdem pozriet tu na KVP na jaslicky sukromne pod Billou co su, tak som sama zvedava...

lienka228
17. feb 2012

@demografka ahoj, od 1.4. otvaraju nove jasle na terase v OC Erika, tak som ho tam prihlasila, 25.3. maju den otvorenych dveri, tak sa tam pojdeme aj pozriet. chcela som inde, ale je tam poradovnik (tiez na terase)

demografka
17. feb 2012

@lienka228 dakujem, ja na terasu nemozem, sice prechadzam cez nu ked idem do prace, ale mala by som to odruky... dnes som nestihla ist pozriet tie jaslicky, bola som s malym u lekarky nech nam predpise imazol a krem na suchu kozu, tak sme zabili cas... a dost sa rozsnezilo, tak sme sli rovno domov... aspon sa dcerka potesi, konecne sa pojde bobovat 😀

ivkafu
1. aug 2012

Dievcata ahojte. Po dlhom case niekde prispievam, ale to hlavne preto ze chcem dodatocne zablahozelat tym detickam ktore uz mali 2rocky a aj samozrejte tym ktore budu mat 🙂 🙂 🙂 vsetko len to naj, hlavne vela zdravicka. Pripada mi to ze len nedavno sme pisali to temy kosicanky na zaciatku teh. a teraz je to uz 2 roky, ubehlo to ako voda.
Nas drobec nam robi velku radost, rozpravame jedna radost, sme uz bez plienok a vymyselnik je to poriadny, ale hlavne ze sme zdravy. Zatial sme doma kedze skolky su preplnene a uzivame si kazdy den. Pridam aj foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre