Násťročné mamičky

babika190390
10. apr 2012

Ahojte mám 17 rokov a čakame s priatelom miminko. Chcela by som spoznať niaké mamičky ktoré sú alebo boli v takéjto situácí. Alebo len tak na Váš názor. Nebojím sa ničoho a nikoho malinké si necháme, jediné z čoho mám obavy je škola či to budem stíhať.

eaka
10. apr 2012

Ak nechceš spoznať nijaké mamičky, tak na čo píšeš na fórum... 😉 Ak chceš spoznať NEJAKÉ, tak tu už je téma pre násť-ročné maminy,
napríklad:
https://www.modrykonik.sk/forum/som-iny-clovek/tehotne-nastrocne/
tak nech sa darí!
🙂

babika190390
autor
10. apr 2012

eaka no ano nejaké 🙂 ďakujem

elledriver
10. apr 2012

@eaka mna keby tymto stylom kedysi niekto "privital" na MK tak asi sa nepotesim...

eaka
10. apr 2012

@elledriver koľko smajlíkov tam treba dať, aby si pochopila, že to je myslené žartovne? 😉

elledriver
10. apr 2012

@eaka moze ich tam byt aj 10, ked niekto rype tak rype

eaka
10. apr 2012

@elledriver a keď sa niekto ofukuje, kde netreba, tak sa ofukuje, kde netreba. babika to pochopila a je v pohode, tak to neprežívaj zbytočne, ok 😉 a sme tak trošku off topic, prajem pekný deň 😎

elledriver
10. apr 2012

@eaka 🙂 babiku si akurat tak strapnila tak co ti na to mala odpisat? off topic bol tvoj prvy ponizujuci prispevok. ja sa nezvyknem ofukovat, sama som casto sarkasticka, ale davat tu dole tehotnu nastrocnu, napadlo ma, ze sa zastanem 😉 pekny den

babika190390
autor
10. apr 2012

baby ja som to pochopila 🙂 a keby to aj nebolo myslene zartovne mne by to bolo fuk 😀

babika190390
autor
10. apr 2012

elledriver - tebe dakujem ze si ma zastavaš 🙂 si zlatá

hirjak
11. apr 2012

téma bola uzamknutá z dôvodu duplicity

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre