Rodíme v sanatóriu Koch v auguste 2014

martynnka
23. júl 2014

Pripadne v juli, v septembri 🙂 Ktore sa tam mozno stretneme? 🙂 Mozeme si pisat ako prebiehali poradne, u akych lekarov, ci sa chystate niekoho zazmluvnit, pripadne teda, ze uz idete rodit, mozno zistime, ze sme tam niektore sucasne naraz 🙂

O niektorych viem z "Augustoviek 2014" alebo zo skupiny "Porodnica GPN Koch Bratislava", tak som si dovolila vas sem pridat 🙂

@petkael
@jajao
@zdenulkam
@lusipe
@cmelinka06
@michaleja_west
@uhnakova

zdenulkam
23. júl 2014

Mna by zaujimali služby porodnikov -gynekologov aby sme vedeli ked ist rodit a kedy pockat 🙂
teda iba pre tie ktore si doktora z nejakeho dovodu nezazmluvnuju

petkael
23. júl 2014

Jeej ahojte..super si to vymyslela 🙂

petkael
23. júl 2014

@zdenulkam a nie sú tam všetci dobrí??? 😉

martynnka
autor
23. júl 2014

@zdenulkam a ako vieme zistit tie sluzby?

zdenulkam
23. júl 2014

@petkael no niektory externisti su taky že vraj dost tvrdy 😒

@martynnka neviem ale bolo by to super nie 😉

martynnka
autor
23. júl 2014

@petkael Myslim, ze @zdenulkam sa obava, ze pride rodit, ked bude mat sluzbu nejaky externy lekar, teda nie taky, co je priamo zamestnany v Kochu. Ale kedze poskytuju 24hod pohotovost, niekedy cez vikendy a noci maju sluzby aj externi lekari. Ale ja si hovorim, ze aj ked bude externy lekar, v takom zariadeni sa bude inak spravat a hlavne tam nebude len on sam, ale aj iny personal, takze bude dodrziavat moj porodny plan 🙂

michaleja_west
23. júl 2014

no ja som nezazmluvnila nikoho ,počula som ,že aj externisti sú dobrí ,akurát ,priznám sa ,na dr Ditte či ako sa volá som počula ,že to je starší mrzutý pán ,neviem čo je natom pravdy ale teta u neho rodila a tá moc šťastná nebola ,že bol nepríjemný hrozne ,preto uvažujem ,že si zazmluvnim Marcišovú ,u nej som bola na pohotovosti dvakrát a aj teraz zastupuje mojho gyn. v Ružinove a ona je tak neskutočne príjemná empatická žena ,každú jednu pacientku má v hlave ,proste dr ako má byť 🙂

petkael
23. júl 2014

@zdenulkam
@martynnka ahaa už chápem.. 🙂 tak potom sa pokúsim nastaviť na pôrod cez deň..dohovorim malému 😉

zdenulkam
23. júl 2014

jaj strasne by som chcela aby s tých dvoch lekarov tam bola aspon jedna žena, tie su užasne asi všetky 😉
myslíte že si možem vybrat ked pridem do porodnice koho z tych dvoch chcem ?
@michaleja_west
@martynnka

martynnka
autor
23. júl 2014

@michaleja_west na mna takym podobnym dojmom ako pises posobila aj Mudr. Ondackova, vcera som mala prvu poradnu u nej. Ale tak co som spozorovala, tak prave tieto dve sa najcastejsie vsade spominaju, ze pekne porody odviedli 🙂

vanesa73
23. júl 2014

super skupina, aj mňa to dosť zaujíma že kto má kedy službu, najradšej by som natrafila na mudr. Ondačkovu ale tak uvidíme. v piatok mám poradňu tak sa spýtam či už má rozpis na august lebo minule sme si tam čítali na júl.

zdenulkam
23. júl 2014

@vanesa73 kde ste čítali rozpis u nej na poradni ?

vanesa73
23. júl 2014

@zdenulkam hej u nej, mala taký papier na nástenke a tam to bolo rozpísane.

zdenulkam
23. júl 2014

priamo nad jej stolom ? musim si to aj ja všimnut 😉
@vanesa73

martynnka
autor
23. júl 2014

@vanesa73 na to existuju nejake rozpisy? 🙂 tak to musis zistit teda, ked sa to da a hned nam to sem daj 🙂

martynnka
autor
23. júl 2014

@petkael mna este napadlo, ze tebe chcem povedat, ze ako ides na tu poradnu tusim 31.07., tak ja mam o tyzden po tom (07.08.) u Ondackovej poradnu v Ruzinove rano o 7:40 idem na pasy a o 8:00 poradna, tak ak ta da zas o tyzden v nejakom case po mne ci predo mnou, tak by sme sa videli 🙂 To ja len tak pre info 🙂

vanesa73
23. júl 2014

@martynnka no ved jasne že ako majú smeny, hlavne Ondačkova ma zaujímala kedy tam je.
tak piatok skúsim pozistovat,

vanesa73
23. júl 2014

@zdenulkam tam pri dverách to bolo, manžel na to hlavne pozeral lebo ja som na to nevidela, maličke pismena to boli

zdenulkam
23. júl 2014

@vanesa73 super tip, myslis že si to možme odfotit ?

vanesa73
23. júl 2014

@zdenulkam netuším, my sme sa jej tak zo srandy pýtali že ako má služby že by som chcela natrafit na nu, a ona spomenula že tam má ten rozpis

vanesa73
23. júl 2014

@zdenulkam ved sa tak nenápadne spýtaj že ako asi robí ten august a sama povie že tam to má napísane a potom si to niako poznačíš, mna hlavne zaujíma začiatok mesiaca. skúsim sa opýtat a uvidím

zdenulkam
23. júl 2014

@vanesa73 aj mna zaujima začiattok augusta a koniec jula 😉

martynnka
autor
23. júl 2014

@zdenulkam
@vanesa73 ale pozrite aj koniec augusta, ak si to zapamatate 🙂 Ja uz nepojdem na poradnu na Partizansku a v Ruzinove to asi nema "vystavene" 🙂

vanesa73
23. júl 2014

@zdenulkam a ty kedy máš ďalšiu poradňu? ja som už taká zvedavá čo bude nové, už to chcem mat za sebou, taký budúci týžden by to mohlo prísť. inak na tie pasy sa od kedy chodí?

zdenulkam
23. júl 2014

@vanesa73 ja som bola 2x na poradni a už minule mi robila pásy 😉 ja mam v pondelok 28.augusta poradnu tak ty ides skor 😉

@martynnka urcite kuknem ale s mojimi slepymi ocami som zvedava 😉 najlepsie by to bolo odfotit inak zabudnem vsetko..

jajao
23. júl 2014

@vanesa73 ten rozpis aj mna zaujima 🙂, aj ked ja uvazujem nad zazmluvnenim

Inak baby, ze vraj aj Dr.Kostolny je taka "stara skola"...ze vcelku prijemny, mily...ale robota viac po starom

@martynnka ja idem tiez 31.7., tak uvidim, kedy navrhne dalsi termin 🙂...a mozme sa teoreticky stretnut aj na poradni 😉

martynnka
autor
23. júl 2014

@jajao ved to, ale inak by som ani nevedela, ze si to ty alebo @petkael, keby si tu nenapiseme 😀

idem asi popozerat po tom dr. Kostolnom a Dittem po fore, lebo je fakt, ze ja som len o Marcisovej a Ondackovej pozerala, trosku o Zahumenskom. Tak nech nie som prekvapena, ked pridem k porodu. Ale tak porodny plan mam, muz vie, co chceme a ja sa nestresujem, keby nieco, muz prehovori za mna 🙂

petkael
23. júl 2014

@martynnka noo to by bolo super baby také stretko 🙂
@jajao

petkael
23. júl 2014

Baby a neviete náhodou či sa dá s nimi dohodnúť ohľadne masáže hrádze počas tlačenia,aby sme sa pokúsili predísť nastrihu či natrhnutiu ?

vanesa73
23. júl 2014

inak necvičíte niektorá z aniballom alebo epinobalom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre