Tehuľky z Banskej Štiavnice. Pridajte sa

happy8051
8. máj 2010

neverím, že som na celom MK sama z BŠ... pridajte sa daľšie...🙂

zuzanalv
8. máj 2010

mozu byt aj netehulky z okolia? Ja som rodila u Vas.

happy8051
autor
18. máj 2010

le jasneee, vsetky mozu byt 🙂

nellymn
18. máj 2010

Ahojte. Tak ja som priamo zo Štiavnice. Som rada, že sa založila táto téma. Baby hor sa sem.
happy pozerám, že aj ty máš termín v októbri. Mne to vyrátali na približne 25.10.2010. Chodíš k lekárovi tu v BŠ?

happy8051
autor
18. máj 2010

nellym vitaj 🙂 ano mam termin 17.10. tak uvidime ako sa bude babatko ponahlat, alebo aj nie 🙂 nelly vypln si pas, nech vieme co a kedy 🙂
s porodom to mam trochu komplikovane, budem poberat matersku z rakuska kde pracujem, takze mam lekarske prehliadky aj porod tam... je to trochu vycerpavajuce, ale da sa 🙂

parkrat som bola aj tu v bs u Spilu, aj som si polezala v nemocnici s mechurom ale to je uz nastastie ok... takze tak 🙂

zuzanalv
20. máj 2010

Caute,baby ta Vasa porodnica je uplne super,prezila som v nej neopakovatelne zazitky.Ak by som este niekedy bola tehotna ,rozhodne by som sla znovu do Bs.Od nas je ,ale blizsie do Lv ,ale stalo to zato ja som totiz z Pukanca.

nellymn
23. máj 2010

Ahoj zuzana. Pri kom si v Štiavnici rodila? Ja chodím ku doktorke do Žiaru, ale zvažujem, že budem rodiť v Štiavnici. Ale ak by sa dalo, určite by som si vybrala doktorku Broskovú. Počula som na ňu len samé chvály. S čím všetkým si bola v Štiavnici spokojná?
happy ty budeš rodiť v Rakúsku?

zuzanalv
23. máj 2010

Ahoj nellymn ja som rodila aj v r.2001 a aj min. rok pri doktorke Podobenovej,bola super.Uz ked som isla minuly rok rodit tak som si povedala ako by bolo super ju mat zase.Isla som predcasne o 4-5 tyz. a vsetci mi hovorili ,ze to na porod nevyzera a ona jedina mi verila .A v roku 2001 mi vyvolavala porod,tiez predcasne a vsetko ok.Doktorka Broskova ma prijimala a ta bola tiez velmi mila,vlastne vsetci su tam super.

zuzanalv
23. máj 2010

Mam vyhrady len k jednemu doktorovi,kt. tam minuly rok v lete zastupoval,prisla som do porodnice s tym ,ze mi zacala odtekat voda a on mi povedal,ze najblizsie dni rodit nebudem.Maly sa narodil v ten isty den o 11 hodin.Este ,ze si ma tam nechali,lebo by som musela chodit v jeden den 2 krat.Prostredie super,strava tiez usla mala som samostatnu izbu,chodili za mnou deti a muz tam so mnou spaval,no vstko ok.,tak som si to aj predstavovala.
😉

zuzanalv
27. máj 2010

Baby kde ste,v Bs nie je nikto tehotny?

nellymn
28. máj 2010

A k doktorovi si chodila tiež do BŠ, alebo si tam len rodila?

happy8051
autor
28. máj 2010

neviem ci je nas v bs tak malo tehu alebo co 🙂 asi nechodia na MK, lebo minule ked som isla po meste, videla som aspon desat bruskatych 🙂

nellymn
28. máj 2010

Happy ja si myslím, že nechodia na MK. Ja som o ňom tiež nevedela. Dozvedela som sa o ňom neskôr.

nellymn
28. máj 2010

Ako ti dopadla amnocentéza?

happy8051
autor
28. máj 2010

zeby sme rozvesali reklamne letaky na Trojici a na Krizovatke?? tade kazdy chodi 🙂)

nellymn
28. máj 2010

🙂 , dáme plagát na jeden obchodný reťazec na Križovatke. Tam sa ľudí premelie dosť.

happy8051
autor
28. máj 2010

neviem este nemam vysledky... az tak o tyzden najskor budu... dufam ze vsetko ok 🙂 sme priblizne rovnako tehu 🙂 ku ktoremu lekarovi chodis?

happy8051
autor
28. máj 2010

a ty uz vies ze mas dievcatkooo🙂 a ja este stale neviem co 🙂 ako to vies tak skoro? sice teraz z amnio uz aj ja budem vediet

nellymn
28. máj 2010

Ja chodím do Žiaru, k doktorke Bugárovej. Ale rodiť by som chcela v Štiavnici. Ty ako si písala budeš asi rodiť v Rakúsku, však? Je tam dobrá starostlivosť?
Ja som na amnio nebola, mala som dobré výsledky AFP. Tak zbytočne by som stresovala seba a bábo.

happy8051
autor
28. máj 2010

ja som bola na amnio pretoze mame v rodine dietatko s DS,.. takze viac menej pre istotu... v rakusku dufam bude vsetko ok, rodim tam pretoze budem poberat matersku odtial a je to podmienene porodom... takze tak 🙂

zuzanalv
28. máj 2010

nie k doktorovi som chodila do Levic,do Bs som isla prvy krat v 35,tt na poradnu,to bolo v utorok a v piatok som uz rodila

nellymn
28. máj 2010

Zuzana aj si chodila na nejaké dychové cvičenia? Ako to zobral doktor, keď si mu povedala, že by si chcela rodiť v BŠ? Ja mám strach, ako to moja doktorka zoberie, či nebude na mňa kričať. A neviem presne, kedy jej mám o tom povedať a kedy prvýkrát navštíviť doktorku v BŠ.
Happy to, že budeme mať dievčatko zatiaľ nie je na 100%. V utorok nám to na základe sona predbežne povedal lekár. Ale jednoznačne to nepotvrdil. Ale myslím, že to naozaj bude dievčatko. Ošpatnela som, takže mi dievčatko berie krásu 🙂

zuzanalv
28. máj 2010

nie,nechodila,jednak som to ani nestihla a ani som to nemala v plane,ved toto bol moj treti porod.Doktorovi mojmu som to povedala,pred tym ako mi vypisal matersku a tiezu som vedela,ze sa mu to nebude pacit,tak som mu povedala,ze tam v okoli mi byva svokra a ja budem u nej lebo boli prazdniny a ,ze to tam budem mat blizsie,co bolo samozrejme klamstvo,ale splnolo to ucel,zobral to normalne

zuzanalv
28. máj 2010

Ty budes mat SOFIU ?Aj my sme chceli ked sme cakali druhe stale mi hovorili,ze to bude dievca a pre chlapca som ani meno nemala

happy8051
autor
28. máj 2010

ja si myslim baby, ze je slobodne rozhodnutie kazdej zeny, kam ide rodit... mame pravo vybrat si... ja by som napriklad najradsej rodila doma a nemozem no :(
ale neboj sa nellymn, volba ineho porodnika nie je dovod na krik 🙂 inak...preco vlastne chodis do zh ked si z bs?
cvicenia pre tehulky su v bs v utorok a stvrtok a vezmu ta na ne bez problemov

happy8051
autor
28. máj 2010

@zuzanalv zuzka, ja sa bojim, ze nebudem schopna vymysliet meno pre chlapca az do porodu tak neviem 🙂) a o dva tyzdne z amnio uz bude stopercent jasne, co to je... pre dievcatko mam meno uz niekolko rokov ale pre chlapca nemam ani potuchy 🙂

zuzanalv
28. máj 2010

ano,mas pravdu ze je to slobodne rozhodnutie,ale niekedy nemas ani silu a ani naladu pocuvat tie komentare,tak preto to klamstvo.Ked som isla na kontrolu k mojmu po 6 tyz.tak som mala zle vypisanu prepustaciu spravu,no a mala som co pocuvat,hlavne od sestricky

zuzanalv
28. máj 2010

normalne Vam zavidim,pred rokom som bola este aj ja tehotna

happy8051
autor
28. máj 2010

@zuzanalv ved este mozes byt zase.... ci? 🙂)))

zuzanalv
28. máj 2010

jaaaj asi nie mam toho dost a toto som ledva vynosila.Toto tretie sme planovali najdlhsie a asi sme sa aj najviac tesili,nejako viac sme to precitovali a aj decka boli nadsene,BOLI...

nellymn
28. máj 2010

Happy do ZH chodím kvôli tomu, že som hladala novú doktorku, ktorá by ma aj odrodila. Predtým som chodila do BB, tam by sa doktorka starala o nás len počas tehotenstva a rodila by som pri niekom inom. V BŠ som nechcela chodiť ku doktorke, dokonca som zo začiatku nechcela ani rodiť v BŠ. Ale podozvedala som sa veľa nie dobrých vecí o Žiarskej pôrodnici, tak preto po zrelom uvážení / že je to blízko, poznám to prostredie a som doma / by som chcela rodiť doma. Ale len pri Broskovej. Inému doktorovi, resp. doktorke veľmi neverím.
Mám naozaj strach, ako to moja doktorka zoberie. Je totiž dosť prísna.
A o koľkej bývajú tie cvičenia v Štiavnici? Myslíš, že tam môžem chodiť? Ako sa tam dostanem?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre