Termín pôrodu apríl 2017

dadada8388
10. aug 2016

Ahojte baby, su tu uz nejake, co maju termin v aprili 2017? Boli ste uz na prehliadke u svojho gyn? Mna objednal doktor na prvu prehliadku az v 8TT tak som nervozna ako prehliadka dopadne. Povedal, ze nema zmysel chodit skor, ze aj tak by nic nevidel 😒

dominini
11. aug 2016

@extempore ja tiez nedokazem vydrzaaaat, uvidime ci si este dnes navecer neurobim 😀

dadada8388
autor
11. aug 2016

@extempore Ja som tiez nevedela vydrzat a hne d som sa skusala testovat. Ale vysiel mi test ako Tebe. Ideal treba pockat aspon na den, kedy by si mala dostat, vtedy som uz mala slabu ale viditelnu ciarku 🙂

extempore
11. aug 2016

@dadada8388 no veď ja som dnes 29 deň cyklu, čiže už od včera čakám menzes 😊 dúfam, že nedorazí 😃

extempore
11. aug 2016

@dadada8388 počuj, veď moja čiarka je viditeľná 😃 či?

extempore
11. aug 2016

@dominini neopováž sa! Vydrž do rána a potom referuj 😃

dominini
11. aug 2016

@extempore pokusim sa 😀 a existuje nieco dolezite co mam teraz jest aby sa mi ten plodik udrzal a neprisla ta hnusna mrcha?☹

dominini
11. aug 2016

@extempore lebo netusiim kedy by mala ( dufam ze uz nepride )prist, bud dnes, zajtra alebo v sobotu :-/ kedze mam nepravidelnu ms

nikolienko
11. aug 2016

Ahojte baby, pridávam sa tiež 🙂 mne vysli testy takto, zajtra zacinam 6tt a k dokymu som objednana na buduci piatok 😀

dadada8388
autor
11. aug 2016

@extempore Jj, jasne ze je, len je ozaj slabulinka 🙂 Vtedy som ja este bola dost nervozna, aby nezmizla. Az ked som ju videla silniet, tak som si povedala, ze no ok, je to asi tam 😀

dadada8388
autor
11. aug 2016

@dominini o jedlo asi ani nejde, ale hlavne vela oddychuj, nerozculuj sa vobec na nic a mysli pozitivne 😉

extempore
11. aug 2016

@dadada8388 Hovor mi niečo o nervozite ☹

ivuss01
11. aug 2016

dobre ranko, mam radost, ze sme sa to tu stretli, dnes idem ku zubarovi ☹ infekciu uz ai nemozem, ci? idem na korenovu vypln

lambrett
11. aug 2016

@ivuss01 podla mna injekciu mozes, aspin mne mudr pri prvom tehu povedal, ze pokial niesom alergicka ja na injekcie, tak kludne mozem. okrem toho zubar tvoj ti najlepsie povie co a ako. drzim palce
@dominini podla mojej osobnej skusenosti z prveho tehu bud v pohode a zi rovnako ako doteraz, okrem alkoholu a cigariet 🙂 jedz normalne na co mas chut a co sa ti ziada. uzivaj si to 🙂 nektore zienky aj cvicia riadne pocas tehu, zalezi samozrejme od toho, ako si zila doteraz a co si robila. ak si bola aktivna bus aj teraz ale s mierou, ak si bola lenoch bud aj nadalej 😀 mas na to narok 😀

matulindaaa
11. aug 2016

Ahojte aj ja sa k Vám pridávam v utorok som bola na prvej kontrole 2mm a bijúce srdiečko. Ďalšia kontrola 23.08. mierne zakrvácanie, dr. predpísal duphaston a kys listovu. Druhé bábo 🙂 dúfam že bude všetko ok

dadada8388
autor
11. aug 2016

@matulindaaa a v ktorom tyzdni si teraz?

matulindaaa
11. aug 2016

@dadada8388 podla mrchy 6+1 tt

dadada8388
autor
11. aug 2016

@matulindaaa Super, ze uz bolo pocut aj bijuce srdiecko. Drzim palce 🙂

matulindaaa
11. aug 2016

@dadada8388 bola som si neistá akosi tak som išla, ale veru dosť skoro teraz sa mi to bude vliecť 🙂 ale testík som mala // silný už pred dvoma týždňami

dadada8388
autor
11. aug 2016

@matulindaaa no ja som tiez chcela mat co najskor potvrdene od doktora, ale objednal ma az ked budem 7tt + 3, lebo ze skor by aj tak nic nevidel. Takze cakam uz treti tyzden na termin a som cim dalej tym nervoznejsia. 😒

ivuss01
11. aug 2016

@dadada8388 mna objednala na kontrolu o 2 tyzdne, to budem 6+4

dominini
11. aug 2016

@extempore Ahoj no co vydrzala si netestovat ?🙂

kachita
11. aug 2016

Ahojte, mam taky silny tusak, ze to tentoraz po roku konecne vyslo 🙂 po kolkych dnoch meskania by ste testovali?

dominini
11. aug 2016

@kachita Ahoj tehu sa da zistit aj par dni pred ms a v den ms by si uz mohla mat pekne ciarocky

dominini
11. aug 2016

@kachita a drzim palce! .. kolko dni ostava do ms?

kachita
11. aug 2016

@dominini dnes je to prvy den, co meska

kachita
11. aug 2016

Ako ste to inak povedali mm?

dominini
11. aug 2016

@kachita tak si skus zajtra spravit. Aj ja idem zajtra testovat 🙂

lambrett
11. aug 2016

jaj baby, este mi tehu ani mudr nepotvrdil a mna uz chyta panika, ked viem co ma caka, mam strach, ze uteciem zo saly pri cisarskom a ze tych 9mes bude nekonecnych :D jaj ja som sisi. pritom je to dar a prve tehu bolo to najkrajsie co som zazla a aj porod bol pekny aj vsetko kolo toho a teraz mam strach a ja nechapem precooo!!! 😠 ...len sm sa chcela vykecat.... 😎

kachita
11. aug 2016

@dominini drzim palce 🙂

kachita
11. aug 2016

@lambrett neboj, ta vlna uzkosti zmizne, ver mi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre