Termín pôrodu október 2015

helulik
26. jan 2015

Ahojte 🙂 no koľko sa nás tú nazbiera? 🙂 klebetíme, radíme, pomáhame, podporujeme 🙂 Vitajte 🙂

helulik
autor
26. jan 2015

No čo ;) ešte žiadna z vás netestovala? 🙂

ellisskka
26. jan 2015

Ahoj,ja som uz skusala,no nic neukazalo...ale mam uz tyzden take divne tlaky v podbrusku a bolia ma prsia...ms by mala prist 1.-2.2, tak uvidime...asi je to este skoro🙂

helulik
autor
27. jan 2015

@ellisskka jej, konečne 🙂 noo, ja som sa robila asi na 10 dpo a absolútne nič 🙂 a o týždeň na to bac dve čiarky 🙂 takže treba veriť 🙂 mňa prsia bolia, ani dotknúť 😀 a bolesti v podbrusku ako na ms 🙂

ellisskka
27. jan 2015

@helulik no, tak boli sme spolu den pred ovu...cize neviem, ci sa to mohlo podarit...uvidime...otestujem cez vikend...ale vravi sa, ze by to zena mala citit, teda ze je...no, ja uz pomalicky stracam nadej...ze asi sa to nepodarilo ...ale tak budeme skusat dalej 🙂 krasny den 🙂

helulik
autor
27. jan 2015

@ellisskka tak ja som si namyslala aj " cítila " každým cyklus, že to vyšlo 🙂 neboj nič, raz sa zadari 🙂 dakujem aj tebe krásny dnik 🙂

afra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ellisskka
27. jan 2015

drzim vam palce dievcata...ja som tak tajne dufala, ze tam bude aspon jemnucicka druha ciarocka....ale prajem vam vela zdravia a nech sa vsetko podari, hlavne nech ste zdrave i vase deturence 🙂...asi sa budem pomalicky presuvat do dalsej temy, ak niekto vytvori, pre iny mesaic 🙂

helulik
autor
27. jan 2015

@afra gratulujem 🙂 to si prajeme asi najviac, nech to dopadne čo najlepšie 🙂 tvoje prvé? 🙂 my sme v júli O bejby prišli, preto som s radosťou taká opatrnejsia 🙂 ale tá radosť sa nedá opísať 🙂
@ellisskka ale veď do ms máš ešte ďaleko 🙂 ja som si tiež myslela, že prvýkrát mi aspoň ciatocku ukáže 🙂 a nič... Až tesne pred ms 🙂

afra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helulik
autor
27. jan 2015

@afra ten strach tu bude stále 🙂 noo, mne prvýkrát doky povedal, že najlepšie je prísť tak cca 2 týždne, keď mešká ms... Lebo dovtedy tak či tak neuvidí... No ja už idem tento týždeň kvôli tomu, aby mi nasadil dufik, kvôli tomu minulému potratu... Aby sme to poistili 🙂

mimi777
27. jan 2015

Ahojte, tiez sa k Vam pridavam ak mozem. Testik nam vysiel este min stredu ale kedze sme tiez o babo uz prisli tak sa tesime len tak na tajnasa

afra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimi777
27. jan 2015

@afra dakujem , pevne verim ze tento krat to uz vynde. A tiez ti blahozelam musime to dotiahnut do uspesneho konca

mimi777
27. jan 2015

dievcata inak aj vas stale pobolieva brucho ako keby mala dojst ms??

helulik
autor
27. jan 2015

@afra jasné 🙂 je to tvoje bábo a nie dokyho 🙂 ak my nebudeme iniciatívne tak oni určite nie 🙂
@mimi777 ahoj 🙂 vitaj... Ja sa to tiež snažím ešte tak potichucky 🙂 maximálna to vedia naši 🙂 oni sú taká moja podpora 🙂 áno, prvé dni som úplne myslela, že príde ms... Teraz to už nie je až tak často 🙂 zevraj sa maternica rozťahuje 🙂

mimi777
27. jan 2015

@helulik dakujem za prijatie, my sa to chystame povedat rodicom az na velku noc, zijeme v zahranici takze im to ani nebude napadne. Viem ze sa maternica roztahuje no ten strach ci je vsetko voriadku je silnejsi nez zdravy rozum. Aj ked tento krat si nic negativne nepripustam a po prvom neuspechu a dlhom snazeni o ttoto male to jednoducho musi vynst.K doktorke idem v pondelok tak ma snad upokoji ked bude vsetko v poriadku

helulik
autor
27. jan 2015

@mimi777 no ja som to nejako utajiť nemohla, keďže som musela doma vysvetliť prečo sa v sobotu nepostavím na štart jedných pretekov 🙂 tak som musela s pravdou von 🙂 určite to všetko dobre dopadne 🙂 jednoducho musí 🙂 ja tiež pôjdem s takou malou dušičkou k dokymu, že čo mi povie 🙂

afra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimi777
27. jan 2015

@afra to ti verim ja sa neviem dockat uz pondelku, nie to este do 10.2

afra
27. jan 2015

@mimi777 jj dlhe 2tt , ale no co uz. Kedy ti vychadza TP?

helulik
autor
27. jan 2015

@afra tak to neviem ako by som vydržala 🙂 mne 3.10 🙂 a vám? 🙂

mimi777
27. jan 2015

mne 2.10 a 5 mam narodky

afra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helulik
autor
27. jan 2015

@mimi777 to bude parádny darček 🙂
@afra ja toto tiež len tak orientacne lebo absolútne netuším kedy bola ovu a kedy k tomu vlastne došlo 🙂

darina90
27. jan 2015

Ahojte...tak mne uz meska oficialne dnes mozem povedat ze 1 den...Kedze ja mam cyklus 23-26 dni a dnes je 27....test som vcera skusala no nic moc ani cisty ani 100%..prsia no hroza..bolia nafuknute ale toto mavam aj pred ms...jedine stale mocim a to aji moc nepijem...inak nic nepozorujem..aj podbruako ma boli...

mimi777
27. jan 2015

@darina90 Ahoj a vitaj medzi nami, neboj test ti bude uz len silniet, a zalezi tiez akym si testovala mne na jednom vysli skoro kolajnice a to mi ani nemeskala a na druhom duch ze ho skoro nebolo ani vidno.ja som mala dostat v piatok, mam dlhe cyklus az 30 dnovy

mimi777
27. jan 2015

@helulik to bude veru darcek. Min rok som na narodky bola na laparoskopii a ked som odchadzala tak som vravela ze o rok som nazad, len na inom oddeleni a teda snad sa to aj podari🙂. Ja by som mala mat ten termin viac menej skoro isty kedze som bola v tento mesiac na folikumetrii a pichali mi aj pregnyl takze sme mali nakazane snazenie 🙂. No uvidime ako to upresni doktorka

darina90
27. jan 2015

@mimi777 pepino...robila som dva po sebe a jeden tak druhy cisty....dakujem za prijatie....

afra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moncicip
27. jan 2015

Ahojte. Rada by som sa k vam pridala ale ci to bude mozne uvidim az buduci tyzden. Ms ma prist 2.2. tak som zvedava ci pride alebo nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre