Vytúžený poklad čakáme v novembri 2012

lucinka1104
28. feb 2012

Ahojte je tu už nejaká maminka čo si našla vytužené // na teste? Mysme len 5 DPO,ale poctivo sme sa snažili takže okolo 7.3 sa dozvieme vysledok.
Teším sa na Vás a dufam,že tu ostanem s Vami aj ja.

lucinka1104
autor
28. feb 2012

http://merenibt.xf.cz/ chod na vstupne a potom vlavo šipočkou dole si najdeš vypočty a tam si tukni na tehotenstvo mne to pri oboch na den spravne vyratalo

andulqa
28. feb 2012

@manamani1 no ja si myslim ze to bola kombinacia viacerych veci 🙂 pred polrokom som zacala brat lieky na stitnu zlazu, minuly rok som schudla 20kg a zaroven som odisla z prace, kde som bola strasne na nervy uz 🙂 tak si myslim ze sa to konecne nejako spojilo a osud aj nam doprial tie vytuzene // 🙂 otehotnela som uplne prirodzene, bez akychkolvek liekov (ak neratam ten duphaston)

inak ja som skoncila v praci 10.2. a 16.2. som si nasla // 😀 😵 😵 😵

manamani1
28. feb 2012

@andulqa Krása! Gratulujem k vytúženým // 😉

bambi2
28. feb 2012

@lucinka1104 diky.. no mne to moc nevychadza... ja viem ale presne kedy sa mi vajicky uhniezdilo. citila som to, nedalo sa to prehliadnut.. takze viem presne co a kedy... som zvedava ci mi aj dr. moje vypocty potvrdi 😀

andulqa
28. feb 2012

@bets no pokial zena nema tazkosti, tak staci ist podla mna aj v takom 9tom-10tom tyzdni 🙂 ved v zahranici sa tiez nechodi skor 🙂

lucinka1104
autor
28. feb 2012

@bambi2 no,ale ked si dala datum ovu tak ti to nesedí divné

bets
28. feb 2012

@katey drzim palce, nech ti to tiez vyjde.

bambi2
28. feb 2012

@lucinka1104 je tam uhniezdenie plus minus 3 dni takze to nemoze byt presne si myslim

manamani1
28. feb 2012

Ja vam zatial viem ukazat, len moj este nie pozitivny ovu test, dufam, ze z neho bude novembrove bábo!

zuzkagu
28. feb 2012

baby ja ked vas tu čítam mam chut isť na tretie dietatko 🙂, ja mam včera a dnes plodne dni ale stale vaham, patrim tiež k tým ktorým sa podari otehotniet na prvy šup 🙂, tak som včera muža poslala spat sameho, že dneska nič nebude 🙂, v mojom okoli teraz jedny kamošky porodili a druhe su zas tehotne, len oni budu mat 2 detičky a ja by som mala už 3 tak sa toho trošku bojim čo by bolo a akoby to bolo, doma mam už 6,5 r. Ninku a skoro 4 Tomáška

lenka_enka
28. feb 2012

ahojte, tak aj ja sa mozno pridam 🙂 teraz napato cakam kym budem moct testovat, ale snazili sme sa podstivo, tak snaaaad 🙂 inak by mal byt termin okolo 19.11. tak uvidime 🙂

lucinka1104
autor
28. feb 2012

@bambi2 no nie lebo hniezdeni jepredsa od 5 DPO až do 11 ale ten datum čo je tam je ten kedy to byva najčastejšie a to je na 8 DPO

lucinka1104
autor
28. feb 2012

@lucinka1104 no mne je už zle takže asi tiež ani test nebudem potrebovať a celá horím a chcem spáť nomoja Timeika sa rozhodla že na obed spať je strata času

mmaattuuss
28. feb 2012

Ahojte. Aj ja sa mozno pridam. Ak to vyslo, tak termin by som mala na zaciatku novembra. MS uz meska 5 dni, prsia bolia, unava. Mozno zajtra testnem.

lucinka1104
autor
28. feb 2012

@bambi2 to by si inak mohlapredsa vedieť že niekomu sa uhniezdi už na 5 den to su prípady kedy test ukáže už na 10DPO ale su aj také čo sa im uhniezdi až na 11 DPO a tym ukáže až den po vymeškaní lebo hcg sa musí tvoriť aspon 4 dni aby to test zachytil

lucinka1104
autor
28. feb 2012

@mmaattuuss myslím, že ty môžeš už aj dnes 😀

bambi2
28. feb 2012

@lucinka1104 ved prave mne sa uhniezdilo 10 den.. To viem na 100pro :o)

lucinka1104
autor
28. feb 2012

@bambi2 noatobolo kolého?A aký datum ti ukázal vypočet?

zuzkagu
28. feb 2012

@lucinka1104 ake je to čakat tretie dietatko, ja astale zvažujem či a no či nie, finančne by sme aj vyšli, byt mame pekny 3 izbovy ale bojim sa toho naokolo že ake to bude s troma detičkami potom, potom aj s pracou a tak

lucinka1104
autor
28. feb 2012

@zuzkagu no ja chcem strašne ešťe jednoa to mam extremne hyperaktívne deti celá rodina je proti preto to musímdo maja utajiť ja to ešťe nemámpotvrdenélen ja somo tom presvedčená že ho čakáme my zase na druhej straen tiepeniaze moc nemáme ale mna ani ťažký pôrod,ani zlá finančná sytuacia či nesmierna hyperaktivita mojich deti ktoré totalne nespia a nepočúvaju neodradia od toho užasného pocitu ked si miminkopo prvý krát po pôrode priviniem k sebe takže ja som za 3 deti mne sa nepodarilo najsť si robotu ani pri dvoch takže somzmierená s tým že budem robiť len daku upratovačku ale aj tak tužim po tom kedy sa malé vo mne opäť prvý krát pohne,kedy ho uvidí na UTZ, kedy budemmusieť prvý krát potlačiť a teším sa na tu ulavu ked už bude von natoked bude piťmoje mliečko a vnoci mi nedá spať dieťa je dar a ja s i to niekedy nevážim kedmi moji čertíci zlostia aj po riti dostanú takže koli tomu som uvažovala že ked nemám až takú trpezlivosť ale nie spomínané pocity vyhrali chcem dieťatko

zuzkagu
28. feb 2012

@lucinka1104 no ved toto, že jas om dost niekedy nervak, teda ked ma moja staršia vytáča do nepričetnosti, syn je pohodak taky uplny kludas, dcerka by strašne chcela mat doma babätko že b ymi pomahala nosit plienky zahadzovať a tak ona by sa strášne tešila, len ked ja stale neviem, aj muž mi vravi ved si aj tak doma tak majme tretie, vaham vaham, ale ked vidim tie babetečka a držím ich aj u kamošky aj švagrinej ten ma už rôčik,a teraz druha švagrina ide dnes rodit tak som uplne na mäkko a citim že moje telo ešte po tom túži, len moja hlava vela premyšla 🙂

majuska_m
28. feb 2012

načo je dobrý ovulačný test?

elise
28. feb 2012

@majuska_m vieš si nim zistiť presne ovulku podla sily// a tým je predpoklad oplodnenia vajička vyšší a niektore si nim aj testvu // tehu🙂

lucinka1104
autor
28. feb 2012

@zuzkagu mna teraz syn tak vytoči lže až 😖 aleaj takchcem babetkono čo bude byvať v škôlkedo 16, 15 ked tak zlostí

zuzkagu
28. feb 2012

@lucinka1104 aj mne tomi chodi do škôlky ale len doobeda onje kludas ani neviem ked je doma že je doma,ale za to Ninka 6,5 roka je hrozna strašne vela pozornosti vyžaduje, ale babetko by doma chcela 🙂
akurat dnes o 14 sa narodil švagrinej syn Marek 2780g a 48 cm 🙂 juj tak sa teším a laka ma to laka 🙂
dnes mame posledny den kedy by sa to zadarilo potom až o mesiac

emara
28. feb 2012

Ahojte, tak sa pripájam aj ja🙂 Rok a čosi po potrate a teraz myslím, že by to mohlo byť OK. Zatiaľ som ešte netestla ale je to už 34DC, čo sa mi zvyčajne nestáva. Ešte chvíľu počkám a kúpim test 🙂

hajatanufus
28. feb 2012

ahojky gratulujem cerstvym tehulkam ja som z novembroviek 2011 takto pred rokom som tiez zistila ze som tehu prajem krasne a bezproblemove tehulkovanie a aby ste sa uz o rok aj vy tesili krasnym 3 mes babatkam drzim vam vsetkym palceky @zuzkagu neboj sa chod do toho ved deticky uz mas vacsie a ver mi da sa to pozri ja mam 3 a este k tomu drobcov 3 rocnu, 1,5 rocnu a 3 mesacneho krasavca ale stoji to za to a nelutujem tak drzim palceky

zuzkagu
28. feb 2012

@lucinka1104 jej ja som si teraz všimla že maš take menšie detičky, moje maju 6,5 a skoro 4 🙂 , juj obdivujem te že aj pri týchto malinkých budeš zvladať babätko
ak by som do toho dnes šla tak termin by vyšiel na 20.11. 🙂

zuzkagu
28. feb 2012

@hajatanufus dakujem za povzbudenie,ano su už v podstate veliky, Ninka ide do školy v septembri tak to bude ine už, no uvidime či mužík nezmenil od včera nazor 🙂

misulik.uk
28. feb 2012

takze ked ste ma tu uz pozvali, tak sa k vam hlasim 😉 podla kalkulacky mi to vychadza na 30. okt, ale ja viem, ze doktor mi povie az nejaky novembrovi termin, kedze mam nepravidelny a dlhsi cyklus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre