Aké krúžky sú vhodné pre 11 ročné dievča?

annamariacechova
7. jan 2013

Mám 11-ročnú dcéru a chodí na tanečnú a na nemčinu. Tanečnú má v pondelok a v stredu a nemčinu v piatok. Chce chodiť ešte na nejaky iny krúžok. Lenže na aky? neviete mi prosim poradit? a dalsia vec je že je v puberte, a mam este 2 dalsie deti a nestiham ju voziť na kružky. ale ona si nechce dať povedať a chce mať viac krúžkov mám jej to dovoliť? a aký krúžok by bol vhodný? Vopred ďakkujem 😉

mahmulienka
7. jan 2013

ked chce dcera dalsi kruzok, tak by som otazku skor smerovala na nu. kedze si to vie vypytat, mala by aj vediet, co by to malo byt. kazdopadne, ked pises, ze by mohla byt problem logistika, poinformuj sa vo svojom okoli, neviem, ci tam mate nejake zariadenia a pod, pripadne v skole, kde chodi. no a charakter kruzku by mal vychadzat z jej zaujmov, v tomto ti tu vela ludi objektivne nepomoze asi, kedze ju nepozname. kazdopadne vela zdaru v patrani a nech to skonci spokojnostou oboch stran 🙂

luciaaak
7. jan 2013

a nema ona nieco, co by chcela robit? mohla by chodit este na inu tanecnu, volejbal, hadzanu, kajaky, atletiku, plavanie, pripadne akvabel ak je ohybna, vodne lyzovanie, vytvarnu, keramicky kruzok, nejaky literarny, klavir, husle, flauta, spev, dramaticky kruzok... asi by si zistila, ake kruzky ponukaju v tvojom okoli. a nemaju nieco aj priamo na skole? aby si ju nemusela vodit

sissy27
7. jan 2013

veď nech ona povie, aký krúžok by ešte chcela, asi má vyhliadnuté niečo konkrétne, či ty jej máš vybrať? pozisťuj, aké máte v okolí možnosti a čo sa dopravy týka - neviem, kde bývate, ale 11-ročná sa už hádam v okolí bydliska či školy orientuje aj samostatne, nie? aspoň v BA je bežné, že 11ročné aj mladšie deti, sa už samé presúvajú aj mestskou dopravou, o našej generácii ani nehovorím, boli sme oveľa samostatnejší 😉

riverparkdanceschool
30. jan 2013

My odporúčame tanečné hodiny Jazzový tanec (10-12.r.) Jeho charakteristickými črtami sú polyrytmika, polycentrika a individualita štýlu. Jazzová príprava detí od 10 do 12 rokov rešpektuje kondičné a koordinačné schopnosti každého dieťaťa. Nadväzuje na predošlý pohybový základ a postupne pridáva ďalšie nové prvky. Ak je to v možnostiach rodičov, je dobré, aby sa dieťa tancu či pohybu venovalo pravidelne a získalo tak určitý kondičný a tanečný návyk. Už 31.1.2013 otvárame nový kurz Jazz pre detí od 10-12rokov. Pridajte svoje dieťatko aj Vy!

dianka2374
28. feb 2013

Muay Thai, Karate, Kung- Fu...

maminka0066
18. jan 2014

Moja dcera ma 11 rokov je velmi nadana tanecne a chodi na Tanecne konzervatorium Evy Jaczovej v Bratislave

ballet
16. mar 2014

Ja mam 12 rocnu dceru a tiez chodi na Tanecne konzervatorium Evy Jaczovej v BA