Krúžky pre 5 ročné deti

28. feb 2022

Chodia vaše deti na krúžky ? Ak Ano, ake? Moj ešte nechodí do skolky, pojde až od septembra tak rozmyslam že by som mu vyplnila cas aspoň takto. Lenze u nás je asi len hudobný krúžok a to neviem či by ho v takomto malom veku bavilo, preto sa pytam na ake krúžky chodia vaše deti (ak sú v podobnom veku)

zuzahajdulka
28. feb 2022

Moje dieta chodilo od dvoch do siestich rokov (potom covid opatrenia) na gymnasticku pripravku.

syslik81
28. feb 2022

moja mala plavanie potom cca rok chodila na box.. chvilu skusala yogu .. ale v tom veku len skusala a skusala co ju bude bavit az sme skoncili tak ze ju nebavilo nic ale skusili sme :D

evkamotka
28. feb 2022

Ja by som ho nedavala, aj ked je kazde dieťa ine.
Moj ma 4.5r a plavanie 1x tyzdenne a ocividne mu je po skolke vela byt "vykonny" aj tam. Uz si potrebuje oddychnut volnou hrou a chce byt aj po celom dni s nami
Tiez, ide jar a pekne pocasie, cas si deti vyplnia onedlho vonku.
Takto pol roka pred skolou by som ho uz nezapisovala. Pockala by som, ako bude zvladat skolu a nasledne ked tak nieco dala. Okrem toho skoly zvyknu mavat pre deti skolske kruzky, co byva za dobru cenu a v poobednom case cez druzinu, nie podvecer

drzaopica
28. feb 2022

Nie, ja nie som za to dať deti na krúžky aj tak v tom veku ich väčšinou nič nebaví.Ak by som videla, že pekne kreslí, tancuje nepoviem.V 6 r chodil na krúžok sik.ruk robili s hlinou, plastelinou, maľovali vypálenu hlinu

drzaopica
28. feb 2022

@evkamotka tak ako píšeš ..príde škola budú unavení, nové povinnosti a potom sa deti učia neskoro večer.

mima1
28. feb 2022

Moj je predskolak a nechodi nikam. Futbal ho nebavi,hokej tiez nie,potom tu mame tanecnu. V 1triede ho nedame tiez nikam este

heleninamama
28. feb 2022

Dcéra začala v necelých piatich s mažoretkami. Strašne chcela, odkedy ich videla vystupovať. Museli sme trénerku presviedčať, aby jej dala šancu, lebo nespĺňala vekový ani výškový limit. Je tam dodnes. A chodila/chodí na ďalších minimálne 10 krúžkov. (ANJ, NEJ, RUJ, flauta, klavír, výtvarný, literárno-dramaticky, kreslenie, tanec, korčuľovanie... Čo videla, to chcela skúsiť. Denne má aj teraz po dva krúžky, nepozná voľné popoludnie.
Syn je teoretik, chodí len na angličtinu. Aj to ho občas nútim. Predtým aj plával, ale cez koronu s tým skončil. Najmenší je taká povaha, že nechce ísť nikde. O mesiac má zápis do školy, ale vyjadril sa, že nepôjde ani tam.

bucko555
28. feb 2022

Moja má 5,5 predškolská trieda a žiadny krúžok .....sme radi keď sme niekedy všetci spolu popoludní sme radi že sa pri nej vieme prestriedat a nie ju ešte voziť po krúžkoch ....ona je rada.ked ide zo škôlky domov za prsikom pobeha si po dvore .....keď bude chcieť časom niečo vyskúšať tak ju v Tom podporíme ale tlačiť ju do ničoho nebudem

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvietok173
1. mar 2022

Moja dcera v piatich a syn v siestich mal odklad zo skoly chodili po skolke na hudobnu na klavir, teraz hraju uz 4 rok a super. Vlastne pripravku absolvovali vcase skolky.

compra
1. mar 2022

Moj mal teraz 5. Chodi 1x tyzdenne plavat a 2x na golfovy kruzok. Teraz v zime je to cisto kondicne cvicenie. Jeho to bavi. V zime je super niekam chodit. Na jesen zacal s hokejom, ale to nezvladal, vzdali sme to. Na jar pojde este na futbal.